تجمع هواداران پرسپولیس مقابل ساختمان مجلس ایران

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / تجمع هواداران پرسپولیس مقابل مجلس شورای اسلامی
تجمع هواداران پرسپولیس مقابل مجلس شورای اسلامی - اسپوتنیک ایران
Telegram
تعدادی از هواداران پرسپولیس با حضور مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی ایران خواستار رسیدگی نمایندگان به وضعیت این تیم شدند.

به گزارش  اسپوتنیک به نقل از عصر ایران ، حدود 250 نفر از هواداران تیم پرسپولیس صبح امروز با حضور مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی نمایندگان به وضعیت این تیم شدند.

*بحث پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ و حفظ شجاع خلیل زاده و بشار رسن جزو مهم ترین مسائلی بود که این افراد خواستار پیگیری آنها شدند.

* هواداران با سر دادن شعارهایی علیه وزیر ورزش، اعضای هیات مدیره و سرپرست پرسپولیس و کارگزار این باشگاه درخواست استیضاح سلطانی فر و استعفای رسول پناه، رغبتی و یلوه شدند.

*این افراد با شعار علیه به مدیران باشگاه خواستار پاسخگویی آنها نسبت به سرنوشت پاداش آسیایی پرسپولیس شدند.

بشار رسن - اسپوتنیک ایران
بشار رسن از پرسپولیس می رود

* تجمع کنندگان به طعنه می گفتند چگونه مهدی علی نژاد، معاون وزیر ورزش ساعت 12 شب برای رسیدگی به وضعیت استقلال به ساختمان این باشگاه می رود اما توجهی به مشکلات پرسپولیس ندارد.

*هواداران با شعار وزیر استقلالی، خواهان استیضاح سلطانی فر شدند. آنها به نمایندگان مجلس هم لقب استقلالی دادند و معتقد بودند این افراد بین دو تیم تبعیض قائل می شوند.

* این هواداران طوماری آماده کرده که حدود 200 نفر با امضاء زدن آن خطاب به نمایندگان مجلس خواستار تسریع در پرداخت مطالبات برانکو و حفظ بازیکنان کلیدی تیم شدند.

* یحیی گل محمدی از سوی هواداران تشویق شد.

*بیانیه اخیر سرمربی پرسپولیس به سوژه تجمع کنندگان تبدیل شده بود.

*در میان این افراد تعدادی جانباز هم حضور داشتند.

*هواداران از پیشکسوتان درخواست کردند با نشان دادن غیرت خود به یاری پرسپولیس بیایند.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала