ولیعهد سعودی شیفته بازی رایانه‌ای

© AFP 2022 / Brendan Smialowski ولیعهد عربستان
 ولیعهد عربستان  - اسپوتنیک ایران
Telegram
محمد بن سلمان ولیعهد سعودی وقت زیاد و مبالغ هنگفتی را صرف بازی های رایانه ای می کند.

به گزارش اسپوتنیک، یک سایت ویژه بازی های رایانه ای فاش کرد که محمد بن سلمان ولیعهد سعودی وقت زیاد و مبالغ هنگفتی را صرف بازی های رایانه ای می کند.

به گزارش سایت «دوت اسپورت» ویژه بازی های رایانه ای، محمد بن سلمان ولیعهد سعودی تاکنون بیش از ۶۰۰۰ دلار برای بازی دوتا۲(Dota ۲) برای مشارکت در رقابت بازی بین المللی ۲۰۲۰ هزینه کرده است.

به گزارش سایت نامبرده، هنگامی که مردم از واژه «نهنگ» در بازی های رایانه ای صحبت می کنند معمولا به گیمرهایی اطلاق می شود که مبلغ هنگفتی از پول در یک بازی هزینه می کنند و این منطبق با محمد بن سلمان است.

آزار خانواده یک مأمور اطلاعاتی در عربستان به علت برملا کردن توطئه القاعده  - اسپوتنیک ایران
آزار خانواده یک مأمور اطلاعاتی در عربستان به علت برملا کردن توطئه القاعده

با این میزان هزینه و وقت طولانی که محمد بن سلمان از طریق حساب او(Purrrrrfect Devil Angel Yukeo) سپری می کند در راس افرادی است که پولشان را خرج بازی می کنند و با فاصله بسیار زیاد با نفر دوم که صاحب آن فقط ۱۵۰۰ دلار هزینه کرده است، قرار دارد.

این رقم دیوانه وار برای بن سلمان جدید نیست زیرا وی طی سه سال گذشته رقمی بالغ بر ۶۹.۴۹۴ دلار هزینه کرده است و در سال ۲۰۱۸ ۴۲.۱۰ دلار هزینه کرده است و این رقم در سال ۲۰۱۷ به ۱۷۵.۰۰۰ دلار رسیده است.

محمد بن سلمان وقت زیادی را در بازی سپری می کند و از سال ۲۰۱۱ در فعال بوده است و بیش از ۱۰۰۰۰ مسابقه در دوتا داشته است که ۵.۷۷۲ بُرد و ۵.۴۶۷ باخت داشته است یعنی میانگین بُرد وی به ۵۱ درصد رسیده است. ولیعهد سعودی ۹۰۴۶ ساعت در بازی دوتا(Dota) و حدود ۵۵۰ ساعت را در بازی «Team Fortress ۲سپری کرده است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала