گزارش و تحلیل

بیمارستان مسیح دانشوری هیچ مبلغی جهت درمان بیماران کرونایی دریافت نمی‌کند

© Depositphotos.com / Ake1150sbبیمارستان مسیح دانشوری هیچ مبلغی جهت درمان بیماران کرونایی دریافت نمی‌کند
بیمارستان مسیح دانشوری هیچ مبلغی جهت درمان بیماران کرونایی دریافت نمی‌کند - اسپوتنیک ایران
اشتراک
دکتر علی اکبر ولایتی مشاور ارشد رهبر ایران پس از گذراندن مدت زمان لازم برای بهبودی، به بیمارستان مسیح دانشوری جهت بررسی شرایط این بیمارستان و بیماران کرونایی سر زدند.

به گزارش خبرنگار اسپوتنیک از تهران؛ دکتر علی اکبر ولایتی مشاور ارشد مقام معظم رهبری روز یکشنبه 17 فروردین در اولین حضور پس از بهبودی از بیماری کرونا و دیدار با کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری از تلاش مدافعان سلامت در این صحنه جهاد تقدیر نمود.

دکتر ولایتی با کادر درمانی دیدار و ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سال جدید، از زحمات آنان تقدیر کرد و اظهار داشت:"بیمارستان مسیح دانشوری هیچ مبلغی جهت درمان بیماران کرونایی دریافت نمی‌کند".

بیمارستان مسیح دانشوری خط مقدم جبهه مقابله با کروناست  - اسپوتنیک ایران
گزارش و تحلیل
بیمارستان مسیح دانشوری خط مقدم جبهه مقابله با کروناست

در این دیدار صمیمی همزمان با اولین جلسه شورای علمی بیمارستان مسیح دانشوری در سال ۱۳۹۹، دکتر ولایتی با تشریح شرایط موجود و ضرورت توجه حداکثری به ارائه خدمات به بیماران کرونایی با بسیج تمام امکانات گفت: "بیمارستان مسیح دانشوری با همراهی تمامی کادر درمانی و پرسنل خود به عنوان خط مقدم مبارزه با کرونا از ابتدایی‌ ترین ساعات در کنار مردم ایستاد و با اهتمام و تلاش خسته ناپذیر کماکان در حال ارائه خدمات به مردم شریف است و امیدواریم به زودی شاهد شکست کرونا باشیم".

ایشان افزود :"لازم می‌دانم از تلاش و پشتکار شبانه روزی همه شما عزیزان به عنوان مدافعان سلامت در این صحنه جهاد که با ایثارگری فعالیت داشته و دارید تقدیر و تشکر نمایم".

وی افزود: "خوشبختانه در دانشگاه داروسازی دانشگاه شهید بهشتی برای اولین بار در ایران داروی فاووپیراویر ساخته شد و با رعایت موازین قانونی و تایید کمیته اخلاق در اختیار بیمارستان مسیح دانشوری برای درمان بیماران کرونا قرار گرفته است".

بستری شدن ۱۰۴ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان مسیح دانشوری
 - اسپوتنیک ایران
بستری شدن ۱۰۴ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان مسیح دانشوری
دکتر ولایتی ضمن تاکید بر این که بیمارستان مسیح دانشوری هیچ مبلغی جهت درمان بیماران کرونایی دریافت نمی‌کند و با تمام امکانات در خدمت مردم شریف است افزود: "از ابتدا و در هماهنگی کامل با وزارت بهداشت، اقدامات مربوطه انجام شد و از وزیر بهداشت و همکاران ایشان به دلیل همراهی‌های به عمل آمده نیز تشکر می‌کنیم".

در ادامه، تعدادی از مدیران، پزشکان و کادر درمانی بیمارستان، گزارشی از روند اقدامات انجام شده در زمینه پذیرش، درمان، ارائه خدمات و حوزه‌های پژوهشی در مقابله با کرونا ارائه نمودند و از حضور و حمایت مستمر دکتر ولایتی قبل از بیماری در کنار کادر درمانی، پیگیری‌های مستمر حتی در دوران بیماری و قرنطینه و حضور مجدد پس از بهبودی در کنار همکاران بیمارستان ابراز خرسندی نمودند.

شایان ذکر است که دکتر علی اکبر ولایتی، رییس بیمارستان مسیح دانشوری، خود یکی از پزشکانی بوده که حدود یک ماه پیش به ویروس کرونا مبتلا شد و امروزه پس از گذر از مرحله مبارزه با ویروس و قرنطینه سلامتی مجددا به عرصه درمان ومبارزه با ویروس بازگشته.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала