چراغ سبز برانکو برای جانشینی ویلموتس در تیم ملی فوتبال ایران

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / برانکو ایوانکویچ
برانکو ایوانکویچ - اسپوتنیک ایران
Telegram
برخی رسانه ها گزارش می دهند که سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تهران، پیشنهادهایی برای هدایت پرسپولیس و تیم ملی ایران دریافت کرده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از مهر، چهارمین شکست پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان در فصل جاری رقابت های لیگ برتر جمعه شب رقم خورد تا سبب نارضایتی هواداران از عملکرد فنی سرخپوشان و شعار آنها علیه گابریل کالدرون شود. طرفداران پرسپولیس مقابل چشمان محمدحسن انصاریفرد و گابریل کالدرون، اقدام به تشویق برانکو ایوانکوویچ کردند و خواهان بازگشت سرمربی پیشین سرخپوشان شدند.

ویلموتس، مربی پهپادی تیم ملی فوتبال ایران - اسپوتنیک ایران
ویلموتس، مربی پهپادی تیم ملی فوتبال ایران

محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از شنیدن این شعارها حاضر به گفتگو با خبرنگاران درباره این موضوع نشد اما تصمیم گرفت صبح امروز جلسه ای را با گابریل کالدرون در ساختمان باشگاه برگزار کند.

در این جلسه قرار است اولتیماتوم جدی به سرمربی آرژانتینی سرخپوشان داده شود تا در صورت تکرار باخت در لیگ برتر و جام حذفی تا پایان نیم فصل، شرایط جدیدی برای ادامه همکاری ایجاد شود.

نکته جالب توجه علاقه برخی اطرافیان انصاریفرد به بازگشت برانکو ایوانکوویچ در نیم فصل رقابت های لیگ برتر است تا بتوانند او را که سه قهرمانی متوالی با پرسپولیس در لیگ برتر کسب کرد را بار دیگر به تهران بیاورند. این در حالی است که برانکو بابت عدم پرداخت مطالبات خود تصمیم به جدایی از پرسپولیس گرفت تا پیگیر طلب یک میلیون یوروریی خود از طریق شکایت به فیفا شود.

به دنبال مطرح شدن این درخواست هواداران پرسپولیس، موضوع بازگشت برانکو به این باشگاه پیگیری شد و به این نتیجه رسیدیم که برانکو با رفتاری که مسئولان باشگاه با وی داشته اند به هیچ عنوان قصد بازگشت به پرسپولیس را ندارد.

این «نه» قاطع به پرسپولیس در حالی مسجل شده که سرمربی کروات سرخ ها به خبرهایی مبنی بر حضورش در تیم ملی فوتبال ایران چراغ سبز نشان داده اما بازهم برای بازگشت به ایران شرط پرداخت مطالباتش از سوی باشگاه پرسپولیس را مطرح کرده است. 

مسئولان فدراسیون فوتبال ایران که تحت فشار انتقادات نتایج تیم ملی هستند به طور غیرمستقیم پیامی را برای برانکو فرستاده اند که وی پاسخ دادن به آن و یا ادامه گفتمان را به بعد از تعیین تکلیف مطالباتش با باشگاه پرسپولیس موکول کرده است. 

این در حالی است که فدراسیون فوتبال ایران تا کنون در مورد ادامه یا قطع همکاری با ویلموتس موضع گیری رسمی نداشته است اما بی میل نیست تغییر در کادر فنی تیم ملی را در دستور کارش قرار دهد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала