سناتور آمریکایی : مردم از دست کارهای ترامپ دارند دیوانه می‌شوند

© REUTERS / Mike Segar / سناتور آمریکایی : مردم از دست کارهای ترامپ دارند دیوانه می‌شوند
سناتور آمریکایی : مردم از دست کارهای ترامپ دارند دیوانه می‌شوند - اسپوتنیک ایران
Telegram
برنی سندرز ، سناتور مستقل آمریكایی از ایالت وِرمونت گفت ایالات متحده با مشکلاتی عظیم روبرو است و رئیس‌جمهورِ آن فردی است که مدام دروغ می‌گوید.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ برنی سندرز در پاسخ به سؤال مجری سی ان ان که از وی درباره روابط نامشروع رئیس جمهور کنونی آمریکا با زنان هنرپیشه سؤال کرده بود، گفت: کشور ما با مشکلاتی عظیم روبرو است و رئیس جمهورِ آن فردی است که مدام دروغ می گوید و لذا بهتر است ما درباره معضل های واقعی کشور صحبت کنیم.
وی افزود میلیون ها تن از مردم آمریکا هیچگونه بیمه خدمات درمانی ندارند. مردم دارند دیوانه می شوند، زیرا (حتی آنان که بیمه درمانی دارند) باید مقادیر قابل توجهی از هزینه های پزشکی را از جیب خود بپردازند. همچنین، قیمت داروهایی که باید با نسخه ی پزشک تهیه شود، بسیار بالا است. ما (سیاستمداران آمریکایی) هنوز به اصلاح قوانین مهاجرتی در این کشور نپرداخته ایم. ما همچنین در خیابان ها (ی آمریکا) با بحران سلاح های گرم مواجه هستیم. مردم در سراسر کشور می گویند، بیایید کاری (برای رفع این مشکلاتِ بزرگ) انجام دهیم. ما باید اطمینان حاصل کنیم که مدارس‌مان امن باشند. آنگاه در چنین شرایطی، ما درباره استورمی دانیلز (هنرپیشه زن فیلم های مستهجن) بارها و بارها صحبت می کنیم که آیا با دونالد ترامپ روابط نامشروع داشته است یا خیر؟!

 

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала