گزارش و تحلیل

آمار شوکه کننده آزار جنسی در هالیوود

© AP Photoآمار شوکه کننده آزار جنسی در هالیوود
آمار شوکه کننده آزار جنسی در هالیوود - اسپوتنیک ایران
Telegram
به گزارش اسپوتنیک با استناد به نظرخواهی "یو اس ای تودی" (USA Today) در باره آزار و اذیت جنسی در هالیوود، نتایج آن انسان را شوکه می کند.

94 درصد از زنان پرسش شده، مورد این یا آن شکل تجاوز یا آزار و اذیت جنسی هنگام کار خود در هالیوود قرار گرفته بودند. این نظرسنجی در مشارکت با سازمان های "ائتلاف خلاق"، "زنان در سینما و تلویزیون"، و "مرکز ملی خبری علیه آزار جنسی" انجام گرفت.

روایت های شجاعانه از تجربه تلخ آزار جنسی - اسپوتنیک ایران
گزارش و تحلیل
روایت های تلخ اما شجاعانه زنان #من هم
در این تحقیق 843 زن حرفه ای سهم گرفتند که در صنعت سرگرمی کار می کنند: تولید کنندگان، بازیگران، نویسندگان، فیلمسازان، سردبیران و دیگران. آنها در مورد تجربه خود در زمینه آزار و اذیت جنسی جواب دادند. تقریبا تمام پاسخ دهندگان (94 درصد) گفتند که با برخی از آزار و اذیت و یا خشونت مواجه شده اند، اغلب از طرف سالمندانی که موقعیت های مدیریتی داشتند. بیش از یک پنجم از پاسخ دهندگان (21 درصد) گفته اند که حداقل یک بار مجبور به انجام اعمال جنسی شدند. این مطالعه نشان داد که زنان جوان با کمتر از 5 سال تجربه در صنعت سرگرمی
بیشتر مایلند در باره آزار و اذیت جنسی گزارش کنند، که نسبت به تغییرات در آینده خوش بینی بر می انگیزد.

سال گذشته زنان با جسارت تمام به صحبت کردن در باره آزار و اذیت جنسی از طرف همکاران مرد در هالیوود پردختند. برای اینکه مبارزه با آزار جنسی در سال جاری و در آینده متوقف نشود این تحقیق نظری عمیقتر از پیش به این مساله را پیشنهاد کرده است. مطلب سر ارقام مشخصی است که می توانند در مبارزه با تخلفات، بعنوان نشاندادهای پیشرفت خدمت کنند.

ویراستار عامل نشریه آمریکایی "یو اس ای تودی" گفت: در گزارش های ما در مورد آزار و اذیت جنسی در هالیوود، اسامی افراد معروف که در این داستان دخیل بودند اعلام می شد. ما تصمیم گرفتیم این پدیده را با استفاده از حقایق ساده و سخت مورد سنجش کیفی قرار دهیم. اکنون ما میزان این مشکل را می دانیم و امیدوارم بتوانیم به اصلاح کردن وضعیت کمک کنیم.

دونالد ترامپ به همراه همسرش ملانیا و مدل مشهور هایدی کلوم - اسپوتنیک ایران
رسوایی جنسی در سیاست
مدیر عامل سازمان ائتلاف خلاق "رابین برانک" گفت: به عبارت دیگر با استفاده از این نظرسنجی ما پنجره ای را باز کردیم که دیگر نمی تواند بسته باقی بماند. در دفتر، در خوابگاه، در زندگی روزمره — در همه جا آزار جنسی، تجاوز جنسی. این یک نوع بیماری همه گیر شد. زمان تغییرات فرا رسیده است.

مدیر اجرایی سازمان "زنان در سینما و تلویزیون" "تری لاولر" (Terry Lawler) گفت: این درصد ناخوشایند است اما تعجب آور نیست. نتایج نشان می دهد که اعضای سازمان ما در طول دهه ها درست می گفتند.

"لاورا پالامبو"، مدیر ارتباطات مرکز ملی خبری آزار جنسی، گفت: هدف و محدوده این مطالعه تمرکز بر مسئله آزار و اذیت جنسی در صنعت سرگرمی است.

این نظرسنجی بخشی از برنامه گسترده ای از نشریه "یو اس ای تودی" است که هدفش عمیق تر کردن مطالعه آزار و اذیت جنسی در هالیوود و ایجاد یک محیط امن تر برای کسانی که در صنعت سرگرمی کار می کنند می باشد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала