نه مسیر توریستی در ولگاگراد برای جام جهانی 2018 ارائه خواهد شد

© Sputnik / Vladimir Astapkovich /  /  مراجعه به بانک تصاویر نه مسیر توریستی در ولگاگراد برای جام جهانی 2018 ارائه خواهد شد
نه مسیر توریستی در ولگاگراد برای جام جهانی 2018 ارائه خواهد شد - اسپوتنیک ایران
Telegram
مقامات ولگاگراد در 1 مارس نه مسیر توریستی را اعلام می کنند که توریست ها می توانند در روزهای که بازی های جام جهانی 2018 در این شهر برگزار می شود از این تورها استفاده کنند.

به گزارش اسپوتنیک، مقامات ولگاگراد در 1 مارس نه مسیر توریستی را اعلام می کنند که توریست ها می توانند در روزهای که بازی های جام جهانی 2018 در این شهر برگزار می شود از این تورها استفاده کنند.

دنیس تیماکین، معاون مدیر آژانس توسعه گردشگری و پروژه های اجتماعی فرهنگی منطقه ولگاگراد گفت: "برای مسابقات جام جهانی ما لیستی از مسیرهای توریستی ولگاگراد تهیه کرده ایم که در مورد جزئیات آنها ما اول مارس اطلاع رسانی خواهیم کرد."

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد. در چارچوب مسابقات جام جهانی، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین رویارویی خود در روز 15 ژوئن در سن پترزبورگ در مقابل مراکش بازی خواهد نمود. سپس تیم ملی ایران در تاریخ 20 ژوئن در شهر کازان با تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی خواهد کرد. در نهایت در تاریخ 25 ژوئن، بازی نهایی ایران در مقابل پرتغال در مرحله نخست جام جهانی 2018 روسیه در سارانسک برگزار می گردد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала