بز جنگجوی سامارایی نتیجه جام جهانی را پیش بینی می کند

© Ruptlyنبرد بز ماده ای به نام مرکل با حریف خود بر سر بز نرمشهوری به نام تیمور
نبرد بز ماده ای به نام مرکل با حریف خود بر سر بز نرمشهوری به نام تیمور - اسپوتنیک ایران
Telegram
بز زابیوکا(جنجگو) نتیجه بازی هایی که در استادیوم سامارا-آرنا برگزار می شود را پیش بینی می کند.

به گزارش اسپوتنیک، بز زابیواکا(جنجگو) نتیجه بازی هایی که در استادیوم سامارا-آرنا برگزار می شود را پیش بینی می کند.

بز زابیوکا از باغ وحش شهر سامارا در یک نظر سنجی با قاطعیت آرا بر ریچارد روباه و میمون سایمون پیروز شد و توانست دیپلم افتخار و مدال را از سرگئی ویتنکو، سفیر برگزار کننده مسابقات جام جهانی 2018 دریافت کند.

رای گیری در ماه دسامبر 2017 انجام شده بود و کاندایداها 7 حیوان از باغ وحش سامارا بودند. که بز زابیوکا توانست در رقابتی بر میمون سنجابی شکل به نام سایمون، مرغ ایسدورا، روباه ریچارد، راسو کوکو، مار پیتون مورزیک پیروز شود.

در مرحله اول رای گیری هواداران سه حیوان را برای فینال انتخاب کردند(بز زابیوکا، میمون سایمون، روباه ریچارد) که در آخر بز زابیوکا برنده این رای گیری شد.

نماد شهر سامارا بز است.

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد. در چارچوب مسابقات جام جهانی، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین رویارویی خود در روز 15 ژوئن در سن پترزبورگ در مقابل مراکش بازی خواهد نمود. سپس تیم ملی ایران در تاریخ 20 ژوئن در شهر کازان با تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی خواهد کرد. در نهایت در تاریخ 25 ژوئن، بازی نهایی ایران در مقابل پرتغال در مرحله نخست جام جهانی 2018 روسیه در سارانسک برگزار می گردد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала