غذای ایرانی در سالن غذاخوری دانشگاه آمریکایی (عکس)

© Photo / Soheil Ghanbarzadehجگر خوری در گرگان
جگر خوری در گرگان - اسپوتنیک ایران
Telegram
در یکی از دانشگاه های ایالت متحده غذای ایرانی سرو می شود

جگر خوری در گرگان - اسپوتنیک ایران
جگر خوری در گرگان
به گزارش اسپوتنیک، در سالن غذاخوری دانشگاه "کلرادو بولدر" ایالت متحده آمریکا انواع غذاهای کشورهای مختلف سرو می شود و بر اساس آنچه که در فضای مجازی مورد توجه کاربران قرار گرفته است، در بعضی از روزهای هفته این دانشگاه غذای ایرانی سرو می کند. دانشگاه کلرادو بولدر یکی از معتبرترین دانشگاه‌های ایالات متحده آمریکا بوده و در ایالت کلرادو واقع است.
گفته می شود که بلیط ورود به سالن غذاخوری برای دانشجویان 7 دلار و برای سایرین 10 دلار می باشد. جالب است بدانید که در آین دانشگاه حتی سالاد شیرازی و نان لواش نیز موجود است. جوجه کباب و کباب کوبیده از جمله غذاهایی است که در این دانشگاه سرو می شود.
گفتنی است که دانشگاه کلرادو بولدر یکی از معتبرترین دانشگاه‌های ایالات متحده آمریکا بوده و در ایالت کلرادو واقع است. ۴۴ برنده ی جایزه ی نوبل در رشته ی فیزیک و یک برنده ی جایزه ی نوبل در رشته ی شیمی از اساتید این دانشگاه می باشد. همکاری دانشکده فیزیک با مؤسسه ملی فناوری و استانداردها و دانشکده ی مهندسی هوافضا با ناسا این دانشکده ها را به یکی از دانشکده های پیشرو در تولید علم در دنیا تبدیل ساخته است.
یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر عکس هایی از بوفه این دانشگاه منتشر کرده و نوشته است که اینجا ساعت به وقت تهران و Persian Ghaz هست.

چیزی که در سالن غذاخوری این دانشگاه به شدت مورد توجه کاربران قرار گرفته است این است که غذاهای ایرانی بصورت حلال سرو می شود.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала