مجمع اقتصادی بین المللی سن پترزبورگ: اکثر شرکت های بزرگ روسیه در کشورهای بریکس شریک دارند

© Sputnik / Alexandr Kryazhev /  مراجعه به بانک تصاویر مجمع اقصادی بین المللی سن پترزبورگ
مجمع اقصادی بین المللی سن پترزبورگ - اسپوتنیک ایران  , 1920, 06.06.2024
اشتراک
با توجه به نتایج یک مطالعه در مورد تعامل تجارت روسیه با کشورهای بریکس که در مجمع اقصادی بین المللی سن پترزبورگ ارائه شده، اکثر شرکت های بزرگ روسی در کشورهای عضو بریکس شریک دارند.
به گزارش اسپوتنیک، بر اساس داده های ارائه شده، اکثر شرکت های روسی (61 درصد) در کشورهای بریکس شریک دارند. علاوه بر این، در میان شرکت های بزرگ با بیش از سه هزار کارمند، اکثریت مطلق (80٪) وجود دارد.
52 درصد شرکت های روسی گزارش داده اند که به کشورهای بریکس صادرات دارند و 57 درصد آنها گفته اند که از این کشورها وارد می کنند.
علاوه بر این، شرکای تجارت روسیه در کشورهای بریکس در درجه اول شرکت های صنعتی و خودروسازی (63٪)، نمایندگان تجارت کشاورزی، تولید کنندگان کالاهای مصرفی و صنعت علوم زیستی (53٪) هستند. همچنین شرکای از بخش فناوری (26٪)، حمل و نقل (16٪)، رسانه و ارتباطات (11٪) وجود دارند.
غرفه استان مسکو در مجمع اقتصادی بین المللی سن پترزبورگ در روسیه  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 06.06.2024
چندرسانه ای
تصاویری از غرفه ها و تولیدات عرضه شده در مجمع اقتصادی بین المللی سن پترزبورگ
شرکت های روسی بهای تجارت با شرکای کشورهای بریکس را بیشتر به ارز کشور مربوطه بریکس که با آن همکاری می کنند پرداخت می کنند (63 درصد). شرکت های بزرگ همچنین از این فرصت برای پرداخت به دلار و یورو به ترتیب 50% و 63% استفاده می کنند. شرکت‌هایی که کمتر از 3000 کارمند دارند، بیشتر از ارز کشور مربوطه بریکس که با آن همکاری می‌کنند برای پرداخت استفاده می‌کنند (91%).
نظرسنجی از نمایندگان محافل کسب و کار در مورد روابط آنها با کشورهای بریکس و بریکس پلوس توسط شورای مشورتی سرمایه گذاری خارجی در روسیه (FIAC) به طور مشترک با گروه شرکت های B1 و سازمان سازمان سراسری "Business Russia" روسیه انجام شد. پاسخ دهندگان هم شرکت های روسی و هم شرکت هایی بودند که در توسعه تجارت با مشارکت سرمایه خارجی شرکت داشتند. یک سوم شرکت کنندگان در مطالعه، سازمان های بزرگ با بیش از 3000 کارمند بودند.
مجمع اقتصادی بین المللی سن پترزبورگ از 5 تا 8 ژوئن برگزار می شود.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала