پوتین: جامعه جهانی از برقراری یک نظام عادلانه در روابط بین الملل حمایت می کند

© Sputnik / Gavriil Grigorov /  مراجعه به بانک تصاویر ولادیمیر پوتین
ولادیمیر پوتین - اسپوتنیک ایران  , 1920, 27.05.2024
اشتراک
رئیس جمهور روسیه: بخش بزرگی از جامعه جهانی طرفدار ایجاد یک نظام منصفانه و دموکراتیک در روابط بین‌الملل بر اساس اصول برابری واقعی است.
به گزارش اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه خطاب به شرکت کنندگان مجمع بین المللی اقتصادی سنت پترزبورگ گفت، بخش بزرگی از جامعه جهانی طرفدار ایجاد یک نظام عادلانه و دموکراتیک در روابط بین الملل است.
پوتین خطاب به شرکت کنندگان، سازمان دهندگان و مهمانان مجمع بین المللی اقتصادی سنت پترزبورگ اظهار داشت:"موضوع این نشست "اساس جهان چند قطبی - شکل گیری نقاط رشد جدید" به روز و حائز اهمیت است. بخش بزرگی از جامعه جهانی طرفدار ایجاد یک نظام منصفانه و دموکراتیک در روابط بین‌الملل بر اساس اصول برابری واقعی، در نظر گرفتن منافع مشروع یکدیگر و احترام به تنوع فرهنگی و تمدنی دولت‌ها و ملت هاست."
جهان چندقطبی - اسپوتنیک ایران  , 1920, 13.02.2024
گزارش و تحلیل
جهان چند قطبی واقعاً دموکراتیک خواهد بود
وی خاطرنشان کرد که بیش از یک ربع قرن است که مجمع بین المللی اقتصادی سنت پترزبورگ فرصتی را برای سیاستمداران، کارشناسان، کارآفرینان، پژوهشگران و روزنامه نگاران از سراسر جهان فراهم می کند تا روندهای کلیدی در توسعه اقتصاد روسیه و جهان را به طور جامع مورد بحث و بررسی قرار دهند.
پوتین تاکید کرد:"شرکت کنندگان جلسات عمومی، میزگردها و گفتگوهای گروهی موضوعی به تبادل نظر درباره راه های ارتقای همکاری های بین المللی، تحرک بخشیدن به پیشرفت علمی و فناوری و توسعه سرمایه انسانی و مقابله موثر با چالش های عصر ما می پردازند."
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала