پوتین: روسیه هرگز از مذاکره درباره مسئله اوکراین امتناع نکرده است

© POOL /  مراجعه به بانک تصاویر Видеообращение президента Владимира Путина к участникам 12-й международной встречи высоких представителей, курирующих вопросы безопасности
Видеообращение президента Владимира Путина к участникам 12-й международной встречи высоких представителей, курирующих вопросы безопасности - اسپوتنیک ایران  , 1920, 15.05.2024
اشتراک
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه گفت: روسیه هرگز مذاکره درباره مسئله اوکراین را رد نکرده است.
به گزارش اسپوتنیک، پوتین اعلام کرد:" با این حال، طرف اوکراینی به‌جای امضای توافق‌نامه صلح، به‌طور غیرمنتظره‌ای پایان مذاکرات را اعلام کرد. ما هرگز مذاکره را رد نکردیم. همانطور که مقامات اوکراینی بعداً اعلام کردند، این نیز به این دلیل بود که متحدان غربی آنها توصیه کردند که به عملیات مسلحانه ادامه دهند و برای دستیابی به شکست استراتژیک روسیه با آنها همکاری کنند. ما هرگز مذاکره را رد نکرده ایم".
متن مصاحبه رهبر روسیه با خبرگزاری چینی شین هوا در آستانه سفر دولتی وی به چین در سایت کرملین منتشر شد.
ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه در بخش دیگری از این مصاحبه گفت کشورهای غربی به روش‌های استعماری نو متوسل می‌شوند تا رفاه خود را به ضرر سایر کشورها تضمین کنند.
 پوتین و شی جین پینگ، روسای جمهور روسیه و چین  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 14.05.2024
پوتین به دعوت شی جین پینگ 16 و 17 مه به چین سفر خواهد کرد
ولادیمیر پوتین همچنین در مصاحبه خبرگزاری چینی شین هوا گفت که یکی از اهداف اصلی در دوره ریاست فدراسیون روسیه در بریکس، جلب ارگانیک اعضای جدید به این گروه است.
رهبر روسیه گفت: " البته یکی از اهداف اصلی در دوره ریاست روسیه، پیوستن ارگانیک اعضای جدید به بریکس است. ما فعالانه به آنها کمک می کنیم تا به شبکه ایجاد شده مکانیسم های همکاری بپیوندند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала