بازگشت دلار در ایران به کانال 62 هزار تومان

CC BY 4.0 / Tasnim news agency / خیابان فردوسی تهران
خیابان فردوسی تهران - اسپوتنیک ایران  , 1920, 25.04.2024
اشتراک
سیرنزولی قیمت‌ها درحالی در بازار ارز ایران ادامه دارد که هم اکنون قیمت دلار در بازار تهران به کانال ۶۲ هزار تومان بازگشته است.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ، کاهش قیمت ها در بازار طلا و ارز درحالی ادامه دارد که هم اکنون قیمت دلار در کف بازار به کانال 62 هزار تومان بازگشته است؛ ضمن اینکه دلار فردایی نیز بین دلال‌ها در کانال 61 هزار تومان معامله می شود.
تسنیم می نویسد: سیرنزولی قیمت ارز در بازار بعد از نمایش اقتدار نظامی ایران در مقابل اسرائیل آغاز و با کاهش تنش ها در منطقه ادامه دار شد. فعالان بازار ارز می گویند خیال بازار از تنش‌های سیاسی راحت شده و به همین دلیل درحال تخلیه هیجانات هفته های قبل است.
دارو - اسپوتنیک ایران  , 1920, 11.03.2024
در ایران ارز دارو افزایش یافت
بازاری‌ها می گویند از دیروز جو بازار کاملا فروشنده است و خریداری حاضر به خرید در این قیمت‌ها نیست؛ خریداران دست نگه داشته‌اند تا در قیمت‌های پایین تر خرید کنند.
هم اکنون دلار در کف بازار تهران به کانال 62 هزار تومان بازگشته ولی در کانال‌های تلگرامی طبق روال قبل دلار یکی دو هزار تومان گرانتر قیمت گذاری می شود. دلار در تهران الان 62 هزار و 900 تومان و در هرات 62 هزار و 270 تومان قیمت خورده است.
به اعتقاد کارشناسان اقتصادی، ریزش قیمت‌ها در بازار طی روزهای آینده هم ادامه خواهد داشت و احتمال بازگشت دلار به کانال 50 هزار تومانی در هفته‌ آینده بالاست.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала