کمپین یادبود "روبان سنت جورج" در 35 کشور جهان برگزار می شود + عکس

© Sputnik / Vladimir Trefilov /  مراجعه به بانک تصاویر کمپین "روبان سنت جورج"
کمپین روبان سنت جورج - اسپوتنیک ایران  , 1920, 24.04.2024
اشتراک
اولگا زانکو، رئیس ستاد مرکزی "داوطلبان پیروزی" و نماینده دومای روسیه ( مجلس نمایندگان پارلمان) گفت که در طول کمپین روبان سنت جورج، داوطلبان روبان ها را در 35 کشور خارجی توزیع خواهند کرد.
به گزارش اسپوتنیک، دیمیتری کیسلیوف مدیر کل گروه رسانه ای بین المللی" راسیا سوودنیا" ("روسیه امروز") کمپین "روبان سنت جورج" را در 24 آوریل در مسکو راه اندازی کرد.
اولگا زانکو در یک کنفرانس مطبوعاتی در مرکز مطبوعاتی چندرسانه‌ای گروه رسانه ای بین المللی "راسیا سوودنیا" گفت: "در خارج از کشور، داوطلبان ما روبان‌های سنت جورج را در 35 کشور توزیع خواهند کرد، به عنوان مثال: قبرس، ترکیه، کنگو، مراکش، ازبکستان، پرو، قرقیزستان، آذربایجان.
زانکو افزود که در برخی کشورها از جمله اوکراین، لتونی، لیتوانی، مولداوی و استونی روبان سنت جورج در سطح قانونگذاری ممنوع اعلام شده است.
به نظر او، بهتر است روبان سنت جورج روی سینه "در کنار قلب" نصب شود و "خیلی درست نیست" روی بند کفش ها، در موها و روی آنتن خودروها نصب شود.
رئیس ستاد مرکزی "داوطلبان پیروزی" گفت: "داوطلبان ما روبان های سنت جورج را در 7 هزار نقطه از جمله در ورای منطقه قطب شمال، توزیع خواهند کرد، در 11 منطقه، به دلایل امنیتی، ما عمداً نقاطی را روی نقشه قرار ندادیم - اینها 4 منطقه بازگردادن شده ما و مناطق نزدیک به آنها هستند. ما همراه با روبان سنت جورج، جزوه ای را توزیع خواهیم کرد که از یک طرف تاریخچه روبان سنت جورج و از طرف دیگر قوانین پنصب آن را شرح می دهد".
زانکو در پایان گفت: یک درس ویژه درباره روبان سنت جورج در مدارس روسیه برگزار می شود.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала