رفع محدودیت‌های پروازی در برخی فرودگاه‌های ایران

CC BY 4.0 / IRNA / فرودگاه امام خمینی
فرودگاه امام خمینی - اسپوتنیک ایران  , 1920, 19.04.2024
اشتراک
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری ایران ضمن اعلام رفع محدودیت‌های پروازی در برخی فرودگاه‌های ایران گفت: مسافران می‌توانند جهت آگاهی از زمان دقیق پرواز خود با اطلاعات پرواز فرودگاه مبدا پرواز در تماس بوده و یا به پیامک های ارسالی از شرکت هواپیمایی توجه کنند.
به گزارش اسپوتنیک، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری ایران اعلام کرد با هماهنگی‌های انجام شده، محدودیت عملیاتی اعمال شده در برخی فرودگاه‌های این کشور برطرف شده است.
جعفر یازرلو ضمن پوزش از مسافران به دلیل مشکلات ناشی از ابطال و یا تاخیر برخی پروازها، بیان کرد: به اطلاع می رساند با هماهنگی های انجام شده محدودیت عملیاتی اعمال شده در فرودگاه‌ها برطرف شده و شرکت‌های هواپیمایی مجاز به انجام پروازهای برنامه‌ریزی شده هستند.
اصفهان - اسپوتنیک ایران  , 1920, 19.04.2024
ژنرال ایرانی: صدای انفجار در اصفهان ناشی از شلیک پدافند به یک شیء مشکوک بود
یازرلو اظهار کرد: مسافران می‌توانند جهت آگاهی از زمان دقیق پرواز خود با اطلاعات پرواز فرودگاه مبدا پرواز در تماس بوده و یا به پیامک های ارسالی از شرکت هواپیمایی توجه کنند.
گفتنی است؛ در ساعت ۶:۱۶ صبح امروز، سازمان هواپیمایی کشوری ایران اعلام کرده بود که به دلیل حفظ ایمنی پروازها و بر اساس هماهنگی‌های انجام شده تعدادی از فرودگاه‌های این کشور با محدودیت عملیاتی مواجه شده و بر همین اساس تا ساعت ۱۰ صبح امروز پروازها باطل و یا با تاخیر انجام می‌شود.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала