آخرین وضعیت سامانه‌های پدافندی و مراکز حساس نظامی و امنیتی در ایران

© Photo / IRNAآخرین وضعیت سامانه‌های پدافندی و مراکز حساس نظامی و امنیتی در ایران
آخرین وضعیت سامانه‌های پدافندی و مراکز حساس نظامی و امنیتی در ایران - اسپوتنیک ایران  , 1920, 19.04.2024
اشتراک
هیچ گزارشی از انفجار بزرگ یا موشک در اصفهان گزارش نشده است
به گرارش اسپوتنیک، بر اساس ادعای رسانه آمریکایی گویا بامداد امروز حملاتی به خاک ایران انجام شده است. اما منابع آگاه به تسنیم گفتند که علیرغم شایعات تا این لحظه هیچ گزارشی مبنی بر اینکه انفجار بزرگی در اصفهان رخ داده و یا موشکی اصابت کرده باشد وجود ندارد.
بر اساس گفته این منابع، با توجه به سطح بالای حساسیت، پدافند شلیک‌هایی را در اطراف پایگاه هوایی اصفهان انجام داده است اما تا این لحظه صرفاً احتمال موضوع ریزپرنده مطرح است، اگر چه این موضوع نیز هنوز قطعی نشده است.
پدافند هوایی تبریز بامداد امروز در پی مشاهده شی مشکوک شلیک کرده است. یک منبع آگاه به تسنیم در خصوص شنیده شدن صدای انفجار در جنوب غرب تبریز گفت: حوالی ساعت ۴ و پنجاه دقیقه بامداد جمعه ۳۱ فروردین، در پی مشاهده شی مشکوک شلیک کرده است. این اتفاق در نزدیکی وادی رحمت تبریز رخ داده است و پدافند هوایی تبریز منشا صدای انفجار بوده است. در حال حاضر هیچ گونه صدمه به مراکز حساس تبریز وارد نشده و انفجاری نیز رخ نداده است و هم اکنون شهر در آرامش کامل به سر می‌برد.
سازمان هواپیمایی، پروازها در برخی فرودگاه‌های ایران را به طور موقت لغو کرد، متعاقبا بصورت پیامک ساعات پرواز به مسافران اعلام خواهد شد.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала