سلاح اصلی ارتش روسیه چیست؟/ نظر کارشناس نظامی

© Sputnik / Stanislav Krasilnikov /  مراجعه به بانک تصاویر سلاح اصلی ارتش روسیه چیست؟
سلاح اصلی ارتش روسیه چیست؟ - اسپوتنیک ایران  , 1920, 06.04.2024
اشتراک
سرهنگ بازنشسته آناتولی ماتویچوک، کارشناس نظامی روس، گفت: قوی ترین سلاح ارتش روسیه مجموعه ای از فناوری های پیشرفته است.
به گزارش اسپوتنیک، این کارشناس گفت:" سلاح اصلی روسیه مجموعه ای از فناوری های پیشرفته است که در سلاح های نظامی ما گنجانده شده است. اینها نیروهای فضایی نظامی هستند، اینها نیروهای موشکی و از جمله موشک های "زیرکن" و "کینژال" ("خنجر") است. خوب، همچنین باید سربازان و افسران ما را قوی ترین سلاح دانست که ثابت کرده اند که سرباز روسی بهترین سرباز جهان است."
Новоприбывшее на Запорожское направление пополнение ВС РФ проходит обучение на полигоне в зоне СВО - اسپوتنیک ایران  , 1920, 03.04.2024
در غرب متوجه تغییرات نگران کننده ای برای کی یف در مانورهای ارتش روسیه شدند
پیش از این، کارشناس نظامی، سرهنگ بازنشسته ویکتور لیتووکین در مورد استفاده از هوش مصنوعی (AI) در تسلیحات روسیه و اوکراین صحبت کرده بود. وی خاطرنشان کرد که هوش مصنوعی به تجهیزات نظامی اجازه می دهد تا با انواع دیگر سلاح ها تعامل داشته باشند و بر اساس موقعیتی که در میدان جنگ ایجاد می شود، ماموریت های جنگی را اجرا کنند.
لیتووکین همچنین گفت که نیروهای روسی از مدتها پیش از هوش مصنوعی استفاده می کنند. از جمله در زیردریایی های کلاس کورسک - پروژه 949 که برای حمله به گروه های دریایی دشمن با جل داری ناو هواپیمابر طراحی شده است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала