سرعت اینترنت در ایران تا خرداد ۳۰درصد افزایش می یابد

© Depositphotos.com / Mikdamسرعت اینترنت در ایران تا خرداد ۳۰درصد افزایش می یابد
سرعت اینترنت در ایران تا خرداد ۳۰درصد افزایش می یابد - اسپوتنیک ایران  , 1920, 06.04.2024
اشتراک
وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات ایران اظهار داشت: تعهدی از اپراتورها گرفتیم به این ترتیب که تا خرداد امسال ، ۳۰ درصد به سرعت اینترنت اضافه شود.
به گزارش اسپوتنیک، عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در خصوص برنامه‌های افزایش سرعت اینترنت در سال جدید گفت: با افزایش تعرفه اپراتورها، تعهدی از اپراتورها گرفتیم به این ترتیب که تا خرداد سال ۱۴۰۳، ۳۰ درصد و تا پایان سال، ۵۰ درصد به سرعت اینترنت اضافه شود.
عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران - اسپوتنیک ایران  , 1920, 14.02.2024
توضیحات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره افزایش تعرفه اینترنت
وی افزود: مشاهده داشبوردهای جهانی نشان داده که در اسفند ماه سال ۱۴۰۲، سرعت ثابت و سیار افزایش یافته و رتبه ما بهبود پیدا کرده است به طوری که ارتباطات موبایل ۵ پله و ارتباطات ثابت حدود ۳ پله بهبود پیدا کرده است.
زارع پور با بیان اینکه مردم، شایسته بهترین‌ها هستند و وزارت ارتباطات تصمیم دارد مشکلات را به صورت ریشه‌ای حل کند، تصریح کرد: یکی از پروژه‌هایی که در مسیر حل مشکلات کمک می‌کند پروژه فیبرنوری است که چهره ارتباطات ثابت ما را تغییر می‌دهد چرا که بیش از ۱۰ سال است در انتهای جدول هستیم که ان‌شاءالله با اجرای این پروژه به یک سوم بالای جدول صعود پیدا می‌کنیم.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала