رهبر چین به خاطر حمله تروریستی در حومه مسکو به پوتین تسلیت گفت

© Sputnik / Sergey Bobylev /  مراجعه به بانک تصاویر حمله تروریستی در حومه مسکو
حمله تروریستی در حومه مسکو - اسپوتنیک ایران  , 1920, 23.03.2024
اشتراک
تلویزیون مرکزی چین گزارش داد، شی جین پینگ، رهبر چین در پیامی در ارتباط با حمله تروریستی در روسیه به ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه تسلیت گفت.
به گزارش اسپوتنیک، این شبکه تلویزیونی در بیانیه ای اعلام کرد: شی جین پینگ در ارتباط با حمله تروریستی فاجعه بار در روسیه، پیام تسلیت برای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه ارسال کرد.
سازمان امنیت فدرال روسیه دیشب اطلاع داد که تیراندازی و آتش‌سوزی در آستانه اجرای کنسرت در سالن کنسرت "کروکوس سیتی هال" در اطراف مسکو رخ داده است. به گفته کمیته تحقیق و تفحص ، 60 نفر کشته شده اند. وزیر بهداشت میخائیل موراشکو گفت: 115 نفر در بیمارستان بستری شدند که در بین آنها پنج نفر از آنها کودک، 60 بزرگسال و یک کودک در وضعیت وخیم هستند. کمیته تحقیق پرونده جنایی در رابطه با این حمله تروریستی تشکیل داد.
حمله تروریستی در سالن کنسرت کروکوس سیتی هال در شمال غرب مسکو - اسپوتنیک ایران  , 1920, 23.03.2024
آخرین اخبار حادثه تروریستی در حومه مسکو/ تعداد کشته شدگان به 143 نفر رسید + فیلم و عکس
خبرنگار ما که شاهد این حادثه بود گزارش داد که حداقل سه مرد بدون ماسک به داخل سالن هجوم برده، به مردم تیراندازی کرده و بمب های آتش زا پرتاب کردند.
سخنگوی مطبوعاتی رئیس جمهور روسیه دیمیتری پسکوف گفت که ولادیمیر پوتین در اولین دقایق از تیراندازی به کروکوس مطلع شد و دائماً از طریق کلیه نهادهای مربوطه در مورد آنچه اتفاق می افتد و اقدامات انجام شده اطلاعات دریافت می کند. سپس سرویس مطبوعاتی ریاست جمهوری اطلاع داد که الکساندر بورتنیکوف، رئیس سازمان امنیت فدرال، ولادیمیر کولوکولتسف، وزیر کشور، الکساندر باستریکین، رئیس کمیته تحقیق و تفحص و ویکتور زولوتوف، رئیس گارد ملی روسیه، درباره جریان تحقیقات در مورد حمله تروریستی در مجتمع "کروکوس سیتی هال" به پوتین گزارش دادند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала