کشف مقدار بسیار زیادی کالای قاچاق از خانه‌ای در جنوب تهران

© Photo / IRNAمیدان شوش تهران
میدان شوش تهران - اسپوتنیک ایران  , 1920, 02.03.2024
اشتراک
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۴۵ هزار قلم البسه و سیگار قاچاق از یک ساختمان مسکونی در جنوب تهران خبر داد.
به گزارش اسپوتنیک، سرهنگ مهدی افشاری در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به کشف یک محل نگهداری و توزیع اقلام قاچاق در محدوده جنوبی تهران شده و متوجه شدند که مقادیری البسه و سیگار قاچاق در این محل که یک منزل مسکونی است، دپو شده و از آنجا در سطح چند فروشگاه توزیع شده است.
وی با بیان اینکه هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای لازم برای انجام عملیات دریافت شد، گفت: ماموران در محل حاضر شده و مشاهده کردند که محل مذکور یک ساختمان مسکونی است که مقادیری لوازم و کالای قاچاق در آن دپو شده است. این اقلام فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی بود.
زلزله استان بوشهر را لرزاند - اسپوتنیک ایران  , 1920, 24.02.2024
توقیف ۴ شناور در آب‌های بوشهر و کشف ۳۰۰هزار لیتر سوخت قاچاق
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با بیان اینکه کالاها شامل ۲۲ هزار و ۸۷۴ ثوب پوشاک زنانه و مردانه و ۲۳ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق بود، گفـت: کارشناسان ارزش ریالی اقلام قاچاق کشف شده را بیش از ۲.۵ میلیارد ریال اعلام کردند.
افشاری با بیان اینکه در همین راستا پرونده قضایی مربوطه تشکیل و یک نفر نیز دستگیر شد، گفت: متهم به همراه پرونده متشکله به دادسرا معرفی شد.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала