گزارش و تحلیل

بایدن همه را به کیش خود می پندارد

© AP Photo / Evan Vucciجو بایدن
جو بایدن - اسپوتنیک ایران  , 1920, 23.02.2024
اشتراک
اخیرا رئیس جمهوری ایالات متحده آنقدر با فشار روحی روانی مواجه شده که با خروج از دیپلماسی به توهین رکیک به رئیس جمهوری روسیه روی آورده.
ما در فارسی ضرب المثلی داریم که می گوید: "کافر همه را به کیش خود می پندارد"، به نظر می رسد که این ضرب المثل در باره بایدن به وضوح صدق می کند.
به هر حال افراد از طریق عملکرد خود ثابت می کنند که کافر هستند یا کافر نیستند و همچنین عملکرد آنها نشان می دهد که چه کاره هستند، مثلا ولد الزنا وحرام زاده می باشند یا اینکه حلال زاده هستند.
تیپ و ظاهر و شغل و سمت وصحبت ها و ادعاها هیچوقت ثابت نمی کند که فرد چه کاره است.
آنچه مسلم است این می باشد که بایدن از ابتدای فعالیت شغلی خود به عنوان نماینده کنگره آمریکا وهمچنین سیاستمدار در پست ها و سمتهای مختلف دولتی در آمریکا در همه کارهای کثیف این کشور دخالت داشته از جنگ های مختلف و کشت و کشتارها در افغانستان و عراق و لیبی و... تا امروزه که مسبب جنگ و کشت و کشتار در شرق اروپا بوده وهست تا حمایت آشکار او از نسل کشی و کشت و کشتار بر علیه فلسطینی ها وحتی دخالت مستقیم او در این جرم بر علیه بشریت.
اینکه وی پیر و خرفت شده و تصمیمات و رفتارهای او در موارد زیادی بر اساس پیری وخرفتی او است بهانه ای نمی شود برای اینکه بتوان روی جرم هایی که وی مرتکب شده سرپوش گذاشت.
پوتین - اسپوتنیک ایران  , 1920, 22.02.2024
واکنش پوتین به سخنان گستاخانه بایدن
در اوکراین که به وضوح بایدن از طریق پسرش در کارهای فساد سیستماتیک دخالت داشته و امروزه بحث دخالت وی در سرقت ملیاردها دلار پول مالیات دهندگان آمریکایی که به بهانه کمک به اوکراین پرداخت شده نیز مطرح است.
البته بایدن همیشه پسر خود را سپر بلای خود می کند وجرم ها را گردن او می اندازد، رفتاری که نشان از اصالت خانوادگی او دارد.
همین یک مورد کافی است تا متوجه شد اصل و نسب بایدن چیست، چه موجودی را میتوانید روی کره زمین پیدا کنید که حاضر می باشد همه کثافت کاری های خود را گردن فرزند خود بیاندازد و خود را کنار بکشد؟
به هر نوع فساد و کثافت کاری و کارهای غیر انسانی و منافی با اصول انسانی و حقوق بشری و... که می توانید فکر کنید، بایدن به نحوی آن کار را انجام داده.
کارهایی که هیچ کدام برای منافع ملی مردم آمریکا نبوده و بلکه فقط و فقط برای منافع شخصی بایدن بوده و می باشد، کارهایی که هیچ انسانی که روی سفره پدر واقعی اش نشسته باشد انجام نمی دهد.
فراموش نکنید که فساد اخلاقی فقط این نیست که فردی مانند ترامپ برود و با روسپی ها رابطه برقرار کند و یا به همسر خود خیانت کند، اینکه فردی به مردم خیانت کند و درگیر فساد سیاسی و اقتصادی و... باشد و خون انسان های بی گناه روی دست اش باشد فسادی به مراتب بزرگتر است، فساد هایی که فقط از دست ولد الزنا ها بر می آید.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала