بازدید رئیسی از نمایشگاه توانمندی‌های نیروی دریایی سپاه پاسداران

© Photo / IRNAبازدید رئیسی از نمایشگاه توانمندی‌های نیروی دریایی سپاه
بازدید رئیسی از نمایشگاه توانمندی‌های نیروی دریایی سپاه - اسپوتنیک ایران  , 1920, 02.02.2024
اشتراک
سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور ایران از نمایشگاه آخرین دستاوردها و توانمندی‌های نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بندرعباس بازدید کرد.
به گزارش اسپوتنیک، سید ابراهیم رئیسی، صبح جمعه در روز دوم سفر استانی دولت مردمی به استان هرمزگان با حضور در منطقه یکم دریایی صاحب‌الزمان در بندرعباس، از نمایشگاه راهیان پیشرفت نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازدید کرد.
به گفته خبرگزاری تسنیم، رئیس جمهور ایران در این نمایشگاه از آخرین دستاوردها و توانمندی‌های فناورانه و دانش‌بنیان نیروی دریای سپاه از جمله شناورهای تندرو و موشک‌انداز نسل جدید نیروی دریایی سپاه، موشک‌های دریایی با بردهای بیش از 750 کیلومتر، پهپادهای دریایی برد بلند موشک‌انداز، بمب‌افکن، شناسایی و انهدامی، سامانه‌های راداری و جنگ الکترونیک و زیرسطحی‌های هوشمند و مدیریت‌پذیر از راه دور بازدید کرد.
رئیسی همچنین از شناور پیشرفته و کاملا ایرانی شهید سلیمانی و شناور شهید ابومهدی المهندس که به‌تازگی به نیروی دریایی سپاه الحاق شد نیز بازدید کرد.
رئیس‌جمهور ایران در جریان بازدید از نمایشگاه راهیان پیشرفت نیروی دریایی سپاه پاسداران در سخنان کوتاهی با بیان اینکه پیام این نمایشگاه برای مردم عزیز ما " ما می‌توانیم و برای دشمن این است که شما هرگز نخواهید توانست"، تصریح کرد: آنچه ما در این سال‌ها از دشمن دیدیم این است که هر کاری علیه کشور ما از دست آن‌ها بربیاید، انجام می‌دهند.
رئیسی افزود: امروز دشمن توانایی ندارد علیه ما کاری انجام دهد، چون می‌داند که نیروهای ما، قدرتمند و توانمند هستند؛ امروز توانایی نظامی، علمی و فن‌آوری برای کشور ایجاد شده است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала