تتلو را تحویل ایران دادند + جزئیات

CC BY 4.0 / Tasnim news agency / امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو
امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 06.12.2023
اشتراک
امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو ، خواننده جنجال بر انگیز ایرانی که چند سال اخیر در استانبول ترکیه زندگی می‌کرد توسط پلیس ترکیه در مرز بازرگان تحویل ایران و با دستور قضایی بازداشت شد.
به گزارش اسپوتنیک، لحظاتی پس از بازداشت مقام قضایی در استان آذربایجان غربی درباره تحقیق از اتهامات انتسابی متهم را تفهیم اتهام و در جهت تکمیل تحقیقات تحویل ضابط قضایی داد.
گفته می شود یکی از مهم‌ترین اقدامات تتلو در گسترش فساد و فحشا فراخوان برای حضور نوجوانان زیر ۱۸ سال در محل زندگی‌اش در استانبول بوده است.
تتلو به همین علت در حال حاضر شکایات زیادی در داخل ایران دارد که شکایت علیه وی ثبت کرده‌اند.
فساد اخلاقی تتلو در مدت حضورش در ترکیه تا حدی پیش رفت که او در هیچ یک از پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی اجازه اداره حساب کاربری را ندارد و‌ مطابق قوانین نمی‌تواند اکانت مستقیم با هویت خود داشته باشد.
تتلو در طول مدت اقامت خود در ترکیه بار‌ها تلاش کرد در کشور‌های اتحادیه اروپا کنسرت برگزار کند که به‌علت قوانین این اتحادیه امکان ورود به این کشور‌ها را نداشت.
یکی از مهم‌ترین اقدامات تتلو در گسترش فساد و فحشا فراخوان برای حضور نوجوانان زیر 18 سال در محل زندگی‌اش در استانبول بوده است، تتلو به همین علت در زمان حاضر شاکیان زیادی داخل ایران دارد که شکایت هایی را علیه وی ثبت کرده‌اند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала