کنعانی: مواضع اخیر آژانس بین المللی انرژی اتمی را سازنده تلقی نمی کنیم

© Photo / IRNAناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران
ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 20.11.2023
اشتراک
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران: رژیم صهیونیستی در ایام اخیر از سلاح های ممنوعه و غیرمتعارف هم استفاده کرده است. ما امیدواریم مجامع بین المللی توجه کنند"
به گزارش اسپوتنیک به نقل از "تسنیم"، ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور حارجه ایران درباره گزارش ادعایی آژانس در خصوص میزان ذخایر غنی شده ایران و تهدید اتمی اسرائیل اظهار داشت که فعالیت های صلح آمیز ایران مبتنی بر همکاری ها با آژانس و تحت چارچوب پادمان و ان پی تی است و این همکاری ادامه دارد. این همکاری ها مستمر است. طرح مباحثی از این دست با انگیزه های دیگری صورت می گیرد و ما مواضع سازنده تلقی نمی کنیم.
سخنگو ادامه داد: "در عین حال مجامع بین المللی در ارتباط با تواناهایی هسته ای غیرقانونی رژیم صهیونیستی مسئولیت دارند. به ویژه این رژیم نشان داده در ارتکاب جنایت خط قرمزی را رعایت نمی کند. اینکه تهدید وزیر کابینه این رژیم علیه مردم غزه تردیدی را باقی نگذاشته که این رژیم دارای سلاح هسته ای است و هیچ محدودیتی برای خود قائل نیست. رژیم صهیونیستی در ایام اخیر از سلاح های ممنوعه و غیرمتعارف هم استفاده کرده است. ما امیدواریم مجامع بین المللی توجه کنند".
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала