کرملین: پوتین اطلاعات خاصی در مورد خرابکاری احتمالی توسط غرب دارد

© Sputnik / Alexey Maishevکرملین مسکو و موزه دولتی تاریخ روسیه
کرملین مسکو و موزه دولتی تاریخ روسیه - اسپوتنیک ایران  , 1920, 18.11.2023
اشتراک
سخنگوی کاخ کرملین گفت که ولادیمیر پوتین دلیلی دارد تا در مورد خرابکاری احتمالی توسط غرب صحبت کند.
به گزارش اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف، سخنگوی کاخ کرملین گفت که بی دلیل نیست که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه می گوید که غرب ممکن است به دلیل بی فایده بودن تحریم ها علیه فدراسیون روسیه دست به خرابکاری بزند.
وی افزود: از آنجایی که فشار از غرب ادامه خواهد داشت، روسیه باید تمرکز حداکثری خود را حفظ کند، آنها از هیچ چیزی فروگذاری نمی کنند.
سخنگوی کاخ کرملین تاکید کرد: آنها توانایی های زیادی دارند؛ وقیح ها، منظورم غربی ها است، از هیچ چیز فروگذاری نمی کنند. بنابراین، ما باید تا جایی که ممکن است متمرکز باشیم. این حقیقت که جستجو برای گزینه های مختلف برای فشار بر کشور ما ادامه خواهد داشت، این امر بدیهی است، این یک واقعیت است.
وی افزود: کشورهای غربی از این واقعیت عذاب می‌کشند که تحریم‌ها آنطور که باید به روسیه ضربه نمی‌زند، علاوه بر این، فدراسیون روسیه موفق شد از آنها منتفع شود.
پسکوف گفت: ما می بینیم که غربی ها واقعاً رنج می برند، عذاب می کشند، چون می بینند که تحریم ها آن طور که باید ضربه نمی زند. علاوه بر این، مثل همیشه، ما روس‌ها موفق شدیم این کار را انجام دهیم تا از تحریم‌ها منتفع شویم. تا بلا نازل نشود، انسان صلیب نمی کشد و کاری انجام نمی دهد. آنگاه که بلا بر سر ما نازل شد، صلیب کشیدیم و شروع به کار کردیم. ما به صلیب کشیدن ادامه خواهیم داد.
پیشتر، پوتین در این نشست، خرابکاری غرب را به دلیل بی فایده بودن تحریم ها علیه روسیه ممکن دانست. رئیس دولت روسیه خواستار محاسبه پیشاپیش این خطرات و پاسخگویی پیشگیرانه به آنها شد. در عین حال، روسیه باید برای افزایش فشار تحریم ها آماده باشد.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала