- اسپوتنیک ایران  , 1920
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
روسیه در تاریخ 24 فوریه عملیات ویژه در اوکراین را آغاز کرد. ولادیمیر پوتین هدف از این عملیات را "حمایت از مردمی خواند که به مدت هشت سال مورد قلدری و نسل کشی رژیم کی یف قرار گرفته اند."

مربیان ناتو و اف بی آی سگ های خرابکار را برای کار در اوکراین تربیت می کردند + فیلم

© Sputnik / Vladimir Astapkovich /  مراجعه به بانک تصاویر مربیان ناتو و اف بی آی سگ های خرابکار را برای کار در اوکراین تربیت می کردند.
مربیان ناتو و اف بی آی سگ های خرابکار را برای کار در اوکراین تربیت می کردند. - اسپوتنیک ایران  , 1920, 15.11.2023
اشتراک
یک مامور اطلاعاتی جمهوری خلق لوهانسک اعلام کرد مربیان ناتو و سازمان اف بی آی آمریکا در حال تربیت سگ های خرابکار برای کار در اوکراین بودند.
به گزارش اسپوتنیک، پیش از این، یکی از ماموران اطلاعاتی جمهوری خلق لوهانسک اطلاع داده بود که افراد ناشناس سعی کردند در شهر سورودونتسک ، که در طی عملیات نظامی ویژه آزاد شده است، اسنادی را که تعامل بین پلیس اوکراین و اداره تحقیقات فدرال اف بی آی ایالات متحده را ثابت می کنند، از بین ببرند.
بر اساس اسنادی که در مرکز مین روبی و تربیت سگ سابق در شهر سورودونتسک یافت شد، متخصصان خارجی هم با سگ های اصیل و هم با سگ های معمولی کار می کردند و از جمله فعالیت های خرابکارانه را به آنها آموزش می دادند.
در جمهوری خلق لوهانسک خاطرنشان کردند اخیرا موارد استفاده از سگ‌های تربیت شده برای منفجر کردن مواضع نیروهای مسلح روسیه بیشتر شده است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала