محکومیت ۵۰۰ هزار یورویی باشگاه استقلال تهران در رابطه با قضیه محمد محبی

© Photo / IRNAمحمد محبی، فوتبالیست ایرانی
محمد محبی، فوتبالیست ایرانی - اسپوتنیک ایران  , 1920, 01.11.2023
اشتراک
باشگاه سانتاکلارای پرتغال مبلغ نیم میلیون یورو از استقلال دریافت خواهد کرد
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، بعد از شکایت باشگاه پرتغالی به دادگاه داوری ورزش، مقرر شد که باشگاه ایرانی چنین مبلغی را به باشگاه سانتاکلارای پرتغال پرداخت کند.
محمد محبی از سانتاکلارا به صورت قرضی راهی استقلال شد و در ادامه به روستوف روسیه پیوست. به گزارش ایسنا، باشگاه استقلال به دنبال به خدمت گرفتن دوباره محمد محبی از باشگاه سانتاکلارا پرتغال بود اما این باشگاه پرتغالی مخالفت خود را با این موضوع اعلام کرد.
باشگاه های استقلال و پرسپولیس  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 24.05.2023
استقلال و پرسپولیس به خاطر رفتار هواداران خود جریمه شدند + جزئیات
بر اساس آنچه باشگاه استقلال اعلام کرد در قرارداد قرضی محمد محبی بند خرید دائمی با مبلغ ۶۰۰ هزار یورو قید شده بود که استقلال می‌توانست تا تاریخ ۳۱ می سال ۲۰۲۳ (۱۰ خرداد) به صورت کتبی به باشگاه سانتاکلارا بابت فعال کردن این بند، قرارداد بازیکن را دائمی کند.
حجت کریمی سرپرست وقت باشگاه استقلال با ارسال نامه‌های متعدد به باشگاه سانتاکلارا خواهان جذب این بازیکن بود اما این باشگاه پرتغالی اعلام کرد که به دلیل ارسال فیش پرداختی جعلی (که در دوران مدیران قبلی رخ داده) و نیز عدم پرداخت مبلغ کامل انتقال قرضی (باز هم در دوره مدیران قبلی) دیگر حاضر به مذاکره با باشگاه استقلال نیستند و با باشگاه‌های دیگری بابت انتقال محمد محبی مذاکراتی داشته‌اند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала