- اسپوتنیک ایران  , 1920
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
روسیه در تاریخ 24 فوریه عملیات ویژه در اوکراین را آغاز کرد. ولادیمیر پوتین هدف از این عملیات را "حمایت از مردمی خواند که به مدت هشت سال مورد قلدری و نسل کشی رژیم کی یف قرار گرفته اند."

پیروز شدن کی یف در درگیری غیرممکن است

درگیری اوکراین
درگیری اوکراین - اسپوتنیک ایران  , 1920, 29.10.2023
اشتراک
روسیه، مشکلات بزرگی در اوکراین ایجاد می کند.
به گزارش اسپوتنیک، دنی هایفونگ، روزنامه نگار آمریکایی در کانال یوتیوب خود اعلام کرد که اوکراین به خیال پردازی های غرب باور داشت، اما نتوانست با روسیه مقابله کند.
وی خاطرنشان کرد که این در نحوه صحبت رسانه های غربی در مورد اوکراین و ضد حمله نیروهای مسلح اوکراین به طور فزاینده ای آشکار می شود.
هایفونگ گفت: "هر چیزی که اوکراین سعی کرد با آن به روسیه حمله کند، به هیچ وجه بر وضعیت تأثیری نداشت. و این یک مشکل بزرگ است، زیرا کاملاً در تضاد با آنچه ناتو می خواست اتفاق بیفتد، نمایان شد."
 ضد حمله اوکراین  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 16.10.2023
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
پوتین: ضد حمله نیروهای مسلح اوکراین هیچ نتیجه ای ببار نیاورد
همانطور که این روزنامه نگار خاطرنشان کرد، "فانتزی های" استثنایی بودن ایالات متحده و ناتو منجر به شکست ضد حمله اوکراین شد.
ولادیمیر پوتین پیشتر گفته بود که ضد حمله نیروهای مسلح اوکراین هیچ نتیجه ای نداشته است. رئیس جمهور با ابراز اطمینان از انجام همه وظایف، تاکید کرد: روسیه با آرامش به سمت دستیابی به اهداف خود در عملیات ویژه حرکت می کند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала