- اسپوتنیک ایران  , 1920
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
روسیه در تاریخ 24 فوریه عملیات ویژه در اوکراین را آغاز کرد. ولادیمیر پوتین هدف از این عملیات را "حمایت از مردمی خواند که به مدت هشت سال مورد قلدری و نسل کشی رژیم کی یف قرار گرفته اند."

توپخانه روسیه 9 خودروی جنگی ارتش اوکراین از جمله بردلی را منهدم کرد

© Sputnik / Константин Михальчевский /  مراجعه به بانک تصاویر توپخانه روسیه 9 خودروی جنگی ارتش اوکراین از جمله بردلی را منهدم کرد
توپخانه روسیه  9 خودروی جنگی ارتش اوکراین از جمله بردلی را منهدم کرد - اسپوتنیک ایران  , 1920, 16.09.2023
Telegram
توپخانه گروه جنوبی ارتش روسیه در طی 24 ساعت گذشته 9 خودروی نظامی اوکراینی از جمله یک خودروی جنگی پیاده نظام بردلی را در جمهوری خلق دونتسک منهدم کرده است.
به گزارش اسپوتنیک، گئورگی مینساشویلی، رئیس مرکز مطبوعاتی گروه جنوبی ارتش روسیه ضمن اعلام این خبر گفت: یک خودروی جنگی پیاده نظام بردلی ساخت آمریکا، سه خودروی زرهی تیپ تهاجمی سوم نیروهای مسلح اوکراین و همچنین پنج خودرو در مناطق پردتچینو، چاسوف یار، کراسنوگروفکا منهدم شد.
افسران پدافند هوایی روسیه - اسپوتنیک ایران  , 1920, 16.09.2023
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
پدافند هوایی روسیه پهپادهای اوکراینی را در استان های کالوگا و تور سرنگون کرد
علاوه بر این، توپخانه گروه جنوبی ارتش روسیه یک انبار مهمات میدانی در منطقه وسول و مرکز استقرار موقت یک واحد از تیپ 59 پیاده نظام موتوری نیروهای مسلح اوکراین در پروومایسکی را هدف قرار داد.
در جریان نبرد ضد آتشباری در این بخش از جبهه، دشمن 3 فروند هویتزر M777 ساخت آمریکا و 4 خمپاره انداز 120 میلی متری را از دست داد.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала