انتقال اموال ایران به بانک‌های قطر هفته آینده تکمیل می‌شود

© Photo / IRNAگفتگوی تلفنی وزیرخارجه ایران و وزیر خارجه و نخست وزیر قطر
گفتگوی تلفنی وزیرخارجه ایران و وزیر خارجه و نخست وزیر قطر - اسپوتنیک ایران  , 1920, 14.09.2023
Telegram
وزیر امور خارجه ایران در ارتباط تلفنی با وزیر خارجه قطر از نقش سازنده دولت قطر در زمینه پیگیری‌های مرتبط با آزادسازی اموال جمهوری اسلامی ایران از کره جنوبی و آزادی زندانیان قدردانی کرد.
به گزارش اسپوتنیک و به نقل از مهر، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی، نخست وزیر و وزیر امور خارجه قطر، درخصوص موضوعات مورد علاقه دو کشور به تبادل نظر پرداختند.
وزیر امور خارجه ایران در این ارتباط تلفنی از نقش سازنده دولت قطر در زمینه پیگیری‌های مرتبط با آزادسازی اموال جمهوری اسلامی ایران از کره جنوبی و آزادی زندانیان قدردانی کرد.
شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی، نخست وزیر و وزیر امور خارجه قطر نیز در این گفتگوی تلفنی با ابراز خرسندی از روند تحولات شکل گرفته و پیشرفت‌های انجام شده در زمینه برخی موضوعات مرتبط با جمهوری اسلامی ایران و طرف‌های ثالث، از نهایی شدن و اتمام کلیه روندهای مرتبط با انتقال اموال جمهوری اسلامی ایران به بانک‌های قطری طی هفته آینده خبر داد.
در ادامه این گفتگو آمادگی طرفین در خصوص تبادل زندانیان بین ایران و آمریکا، در روز مورد توافق و با نقش آفرینی دولت قطر مورد تاکید قرار گرفت.
وزرای امور خارجه دو کشور در این تبادل نظری تلفنی بر تداوم و استمرار مشورت‌های فی‌مابین در زمینه‌های مورد علاقه تاکید کردند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала