- اسپوتنیک ایران  , 1920
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
روسیه در تاریخ 24 فوریه عملیات ویژه در اوکراین را آغاز کرد. ولادیمیر پوتین هدف از این عملیات را "حمایت از مردمی خواند که به مدت هشت سال مورد قلدری و نسل کشی رژیم کی یف قرار گرفته اند."

افسر نیروهای هوابرد روسیه در مورد دفاع فعالانه از شهر آرتیوموفسک تعریف کرد + فیلم

© Sputnik /  مراجعه به بانک تصاویر افسر نیروهای هوابرد روسیه در مورد دفاع فعالانه از شهر آرتیوموفسک تعریف کرد
افسر نیروهای هوابرد روسیه در مورد دفاع فعالانه از شهر آرتیوموفسک تعریف کرد  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 30.08.2023
Telegram
نیروهای هوابرد روسیه به دلیل موقعیت مساعدتر نیروهای روسی، تهاجم مستقیم ارتش اوکراین به آرتیوموفسک را بعید می دانند.
به گزارش اسپوتنیک، فرمانده یگان نیروهای هوابرد روسیه در آرتیوموفسک این مطلب را اعلام کرد.
وی گفت: "احتمال حمله دشمن به طور مشخص در راستای ما خیلی کم است زیرا این منطقه بسیار دشواری است. این یک باتلاق است و ما در بالای آن هستیم".
این فرمانده نظامی خاطرنشان کرد حتی اگر فرض کنیم که دشمن پیشروی در راستای ما را شروع کند، نمی تواند برای ماموریت های بعدی در مواضع ما بطور پایدار مستقر شود.
افسر روس توضیح داد "ما در حومه باخموت (آرتیوموفسک) قرار داریم و در راستای واحد ما ، مراقبت، شناسایی و پیدا کردن و کشف اهداف در حال انجام است".
به گفته وی، دشمن فعالانه رفتار نمی کند و سربازان ارتش اوکراین دائماً "اشتباه می کنند" و همچنین عملاً مجروحان خود را تخلیه نمی کنند.
آرتیوموفسک، شهر بزرگی در منطقه دونباس و در شمال شهر دونتسک است. این شهر متعلق به جمهوری خلق دونتسک درپایان درگیری های نظامی تابستان 2014 تحت کنترل کی یف باقی مانده بود اما در 20 ماه مه 2023 آزاد شد. در حال حاضر این شهر به طور کامل تحت کنترل نیروهای روسیه است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала