سقوط یک هواپیمای اختصاصی در استان تور، پریگوژین یکی از مسافران آن بود + ویدئو

© Photo / EyewitnessДым после падения самолета в Тверской области
Дым после падения самолета в Тверской области - اسپوتنیک ایران  , 1920, 23.08.2023
Telegram
هواپیمای اختصاصی مسیر مسکو- سن پترزبورگ در استان تور سقوط کرد، تمامی 10 مسافر آن کشته شده اند.
به گزارش اسپوتنیک، وزارت حوادث غیر مترقبه فدراسیون روسیه اعلام می کند که هواپیمای خصوصی Embraer Legacy با ده مسافر در استان تور سقوط کرده است.
این وزارتخانه تاکید می کند: «در این هواپیما ده نفر حضور داشتند که سه نفر آنها خدمه پرواز بوده اند. بر مبنای اطلاعات اولیه، تمامی افراد حاضر در این هواپیما جان خود را از دست داده اند».
تاکید می شود که این هواپیما از مبدا مسکو به سمت سن پترزبورگ پرواز می کرده است. سقوط در نزدیکی منطقه مسکونی کوژنکینو صورت گرفته است. در حال حاضر اندادگران در حال عملیات جستجو می باشند.
سازمان هواپیمایی روسیه به نوبه خود اعلام کرده است که تحقیقات در خصوص این فاجعه آغاز شده است. در این نهاد خاطرنشان شده است که در فهرست مسافران، نام و نام خانوادگی یوگنی پریگوژین رهبر گروه «واگنر» دیده می شود.
از سوی دیگر ایگور رودنیا استاندار استان تور کنترل شرایط حول این هواپیمای سقوط کرده را به دست گرفته است. به گفته استانداری این استان، کارکنان نهادهای انتظامی و امنیتی و نیز وزارت حوادث غیر مترقبه در محل این حادثه حضور دارند. ایشان در حال روشن کردن جزئیات این حادثه و نیز تعداد قربانیان می باشند.
بنا بر اخبار نهادهای مسئول به خبرگزاری اسپوتنیک، اجساد 8 نفر از مسافران این پرواز تا کنون در محل سانحه پیدا شده اند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала