دومای روسیه: آتش زدن قرآن تهدیدی برای اروپا است

© Sputnik / Sergey Kuznecovساختمان مجلس دوما روسیه
ساختمان مجلس دوما روسیه - اسپوتنیک ایران  , 1920, 19.08.2023
Telegram
معاون دومای دولتی روسیه گفت که اقدامات آتش زدن قرآن می تواند اروپا را در هرج و مرج تروریستی فرو ببرد.
به گزارش اسپوتنیک، آدالبی شخاگوشف، معاون دومای دولتی روسیه گفت که بیانیه‌های رسمی پارلمان‌های جهان، به تبعیت ازدومای دولتی روسیه در محکوم کردن آتش زدن قرآن ضروری است تا سوئد و حتی کل اروپا در هرج و مرج تروریستی فرو نرود.
وی گفت: ما به بیانیه‌های رسمی پارلمان‌های جهان، به‌ویژه کشورهای اروپایی، به تبعیت از قطعنامه‌ای که توسط دومای دولتی در محکومیت آتش زدن قرآن به تصویب رسیده است، نیاز داریم. در غیر این صورت، سوئد در هرج و مرج تروریستی فرو خواهد رفت. علاوه بر این، نه تنها سوئد، کل کشورهای اروپا می تواند در هرج و مرج تروریستی فرو برود.
به گفته معاون دومای دولتی روسیه، اگر پارلمان های جهان از دومای دولتی فدراسیون روسیه الگوبرداری کنند و رسما اقدامات مقامات سوئدی را محکوم کنند و به این اظهارات توجه کنند، می تواند این کشورها را "در جایی که چنین اقداماتی مجاز است" از تهدید تروریستی نجات دهد.
ولادیمیر پوتین - اسپوتنیک ایران  , 1920, 02.07.2023
واکنش پوتین به آتش زدن قرآن در سوئد
روز جمعه، اقدامی در استکهلم با آتش زدن قرآن در مقابل سفارت ایران برگزار شد که سازمان دهنده آن، سالوان مومیکا مهاجر بود. همچنین مقامات سوئدی روز جمعه اعلام کردند که بازنگری قانون نظم عمومی را آغاز خواهند کرد که اجازه می دهد اقداماتی با سوزاندن قرآن انجام شود.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала