پرونده ترامپ برای بایدن

© AP Photo / Andrew Harnikدونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا
دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 06.08.2023
Telegram
ترامپ قول داد پس از انتخاب مجدد، به "حساب"های بایدن رسیدگی کند.
به گزارش اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا در مصاحبه با کانال "آر اس بی ان" گفت که در صورت انتخاب مجدد به عنوان رئیس کشور، تحقیقات درباره تمامی جرایم متعدد جو بایدن، رهبر کنونی آمریکا و خانواده‌اش را آغاز خواهد کرد.
وی در جریان سخنرانی در مقابل رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی افزود: "در اولین روز ریاستم، من به بازپرس ویژه دستور خواهم داد تا هر یک از اتهامات متعددی را که در کنگره در رابطه با تمام اعمال ناپسند، از جمله گرفتن رشوه از چین و بسیاری از کشورهای خارجی دیگر، به خزانه خانواده جنایتکار بایدن واریز شده است، بررسی کند".
انتخابات ریاست جمهوری آمریکا قرار است در نوامبر 2024 برگزار شود. ترامپ در نوامبر 2022 ورود خود به مبارزه برای ریاست جمهوری را اعلام کرد. بایدن همچنین در ماه آوریل رسماً اعلام کرد که برای دومین بار نامزد می شود تا "کاری را که شروع کرده به پایان برساند" و یک وب سایت تبلیغاتی راه اندازی کرد. اگر او موفق به انتخاب مجدد شود، در آغاز دومین دوره ریاست جمهوری خود ۸۲ ساله خواهد بود.
Журналист Сеймур Херш. Архивное фото - اسپوتنیک ایران  , 1920, 27.07.2023
هرش دولت بایدن را به سازماندهی حملات به پل کریمه متهم کرد
هانتر بایدن، پسر جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، به رسوایی های مواد مخدر و فساد معروف است. در سپتامبر 2020، ران جانسون و چاک گراسلی، سناتورهای جمهوری خواه گزارشی منتشر کردند که در آن مدعی شدند هانتر، پسر جو بایدن ، نامزد ریاست جمهوری وقت ایالات متحده و شریک او میلیون ها دلار از اتباع خارجی با سابقه مشکوک دریافت کرده اند.
گفتنی است، ادوارد وودسون، نویسنده و شخصیت تلویزیونی و رادیویی و میچ روشل، مفسر رسانه و رهبر فکری، استدلال کردند که اتهامات علیه چهل و پنجمین رئیس جمهور کاملا سیاسی است و حتی می تواند به نفع نامزد احتمالی جمهوری خواه تمام شود.
دو کارشناس می گویند جدیدترین کیفرخواست جنایی دونالد ترامپ تلاشی سیاسی برای حذف او از رقابت های ریاست جمهوری است.
جک اسمیت، بازپرس ویژه، چهار اتهام علیه ترامپ را روز چهارشنبه پس از تصمیم هیئت منصفه اعلام کرد. سه مورد از آنها، "توطئه" برای سرکوب حقوق قانون اساسی، فریب آمریکا و ممانعت از روند رسیدگی رسمی بود.
اتهامات مربوطه در مورد تقلب در انتخابات عمومی نوامبر 2020 همراه با اظهارات وی در 6 ژانویه است، زمانی که معترضان ساختمان کنگره در واشنگتن دی سی را اشغال کردند و برای مدت کوتاهی صدور مجوز مربوط به جو بایدن به عنوان رئیس جمهور بعدی را به تاخیر انداختند.
پوتین و رهبر چین - اسپوتنیک ایران  , 1920, 30.03.2023
رسانه: کاخ سفید نمی داند با روسیه و چین چکار کند
اگر ترامپ در تمام موارد مجرم شناخته شود، حداکثر مجازات صادر شود و مجبور شود آنها را به طور متوالی و نه همزمان سپری کند، این سرمایه دار 77 ساله از نظر فنی تا 561 سال را در زندان سپری خواهد کرد.
رئیس جمهور سابق وعده داده است که تلاش خود را برای نامزدی جمهوری خواهان و ریاست جمهوری در انتخابات 2024 علیه بایدن، صرف نظر از اینکه چه اتهاماتی علیه او مطرح می شود، ادامه خواهد داد.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала