الحاق سامانه‌های جدید موشکی و پهپادی به نیروی دریایی سپاه پاسداران

© Photo / IRNAالحاق سامانه‌های جدید موشکی و پهپادی به نیروی دریایی سپاه
الحاق سامانه‌های جدید موشکی و پهپادی به نیروی دریایی سپاه - اسپوتنیک ایران  , 1920, 05.08.2023
Telegram
با حضور سرلشکر حسین سلامی سامانه‌ها و تجهیزات راهبردی جدید نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزه‌های موشکی، پهپادی و جنگ الکترونیک رونمایی و به توانمندی‌های این نیرو الحاق شد.
به گزارش اسپوتنیک و به نقل از تسنیم، صبح امروز با حضور سردار سرلشکر حسین سلامی، فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه و جمعی از مقامات لشکری و کشوری جمهوری اسلامی ایران، صدها سامانه و تجهیزات راهبردی جدید نیروی دریایی سپاه رونمایی و به توانمندی‌های این نیرو ملحق شد.
این سامانه‌ها و تجهیزات، محصول تلاش دانشمندان و متخصصان سازمان هواوفضا، سازمان صنایع دریایی، سازمان هوایی و صنایع الکترونیک وزارت دفاع و همچنین شرکت‌های دانش‌بنیان، بخش خصوصی و مراکز تخصصی نیروی دریایی سپاه است.
انواع پهپادهای شناسایی، اطلاعاتی، تهاجمی و رزمی؛ انواع خودروهای پشتیبانی و فرماندهی؛ سامانه‌های جمع‌آوری، آفند و پدافند الکترونیکی در حوزه جنگال از سامانه‌ها و تجهیزات جدیدی هستند که بین محصولات رونمایی‌شده، دیده می‌شود.
انواع کامیون‌های پرتاب موشک‌های کروز به‌همراه سامانه‌های راداری و فرماندهی و چند صد موشک کروز و بالستیک از برد 300 تا 1000 کیلومتر نیز از جمله سامانه‌ها و تجهیزاتی است که امروز به توان نیروی دریایی سپاه ملحق و افزوده شد.
الحاق تجهیزات تخصصی و دفاعی موشکی، پهپادی و جنگالی به سازمان رزم نیروی دریایی سپاه انجام شده است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала