"اسلامی" ادعای احداث سایت هسته‌ای در کوه های زاگرس را رد کرد

© Photo / ISNA agency / ESLAMIمحمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران
محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران - اسپوتنیک ایران  , 1920, 24.05.2023
Telegram
رئیس سازمان انرژی اتمی درباره ادعای برخی رسانه‌های خارجی مبنی بر احداث سایت هسته‌ای در رشته‌کوه زاگرس، گفت: دشمن صهیونیستی سال‌هاست که این اراجیف را مطرح کرده و جوسازی می‌کند.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری مهر، محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران روز چهارشنبه در حاشیه برگزاری جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره ادعای برخی رسانه‌های خارجی مبنی بر احداث سایت هسته‌ای در رشته‌کوه زاگرس گفت: "دشمن صهیونیستی سال‌هاست که این اراجیف را مطرح کرده و جوسازی می‌کند و اینها عملیات روانی دشمن علیه جمهوری اسلامی است".
وی بیان کرد: "هر زمانی که شرایط در منطقه بر آنها تنگ و سخت می‌شود، این عملیات‌های روانی و این ادعاها تشدید می‌شود".
رئیس سازمان انرژی اتمی با تاکید بر اینکه ایران بر اساس موازین آژانس و پادمان کار می‌کند، اظهار کرد: "وقتی بخواهیم فعالیتی انجام دهیم، تنطیمات آن اقدام را با آژانس برقرار خواهیم کرده و مطابق با آن موازین عمل می‌کنیم".
اسلامی تصریح کرد: "اینها جوسازی و عملیات روانی دشمن است در سلسله اقدامات گذشته بر آن مداومت داشته است. فرآیندهای گذشته نشان می‌دهد اینها همواره نوعی برتری جویی داشتند و سعی می‌کردند با جوسازی و عملیات روانی فشار حداکثری را بر کشور تشدید کنند".
وی بیان کرد: "آنها در ماه‌های اخیر با موفقیت مواجه نشدند و شکست خوردند؛ بنابراین اکنون به مطالب جدیدی دامن می‌زنند. این مسائل همان گفته‌های مردود گذشته است و هیچ جایگاهی ندارد".
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала