منصوری: تغییر مدیران در اولین فرصت انجام می‌شود

© Photo / IRNAمحسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور
محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 29.04.2023
Telegram
معاون اجرایی رئیس جمهور ایران با اشاره به جابه‌جایی نیروهای تازه نفس با نیروهایی که عملکرد ضعیف‌تری داشتند؛ گفت: این جابه‌جایی‌ها در اسرع وقت و در اولین فرصت توسط دستگاه‌های مربوطه انجام خواهد شد.
به گزارش اسپوتنیک و به نقل از فارس، محسن منصوری، معاون اجرایی رئیس جمهور ایران در بخش خبری ساعت 14 در رابطه با جزئیات برکناری مدیران تصریح کرد: یکی از اهداف سفرهای استانیِ رئیس جمهور در کنار رسیدگی به مصوبات قبلی، پروژه‌های عمرانی، پروژه های اقتصادی و پروژه های زیربنایی رسیدگی به وضعیت مدیریت استان‌های مختلف است.
وی ادامه داد: رئیس جمهور نیز در نشست آغاز سال خدمت مدیران ارشد کشور تاکید کرد و هم در جلسات کاری مختلف این موضوع مورد تاکید قرار گرفت و در بدو ورود به استان خوزستان هم تاکید داشتند که یکی از اهداف این سفر ارزیابی، عملکرد و بازخواست عملکرد اجرایی مدیران دستگاه‌های مختلف است.
معاون اجرایی رئیس جمهور ایران تصریح کرد: ما پیش از سفر به خوزستان جلسات مختلف کارشناسی‌ را برای رسیدگی به این موضوع برگزار کردیم و از ۵ مسیر مختلف و متفاوت عملکرد مدیران را بررسی کرده‌ایم. این مسیرها مسیرهای دقیق کارشناسی بود و نهایتاً آن را با استاندار محترم به اشتراک گذاشتیم و جلسات سنگین کارشناسی با مدیران مختلف، استاندار، معتمدین و کسانی که نظرشان برای مجموعه دولت نظر قابل احترام و اتکا بود مطرح شد و جمع‌بندی در خصوص مدیران محترم صورت گرفت.
معاون اجرای رئیس جمهور ایران گفت: با این طرح و جابجایی‌هایی که صورت گرفته به نظر می‌ر‌سد اقدامات خوبی در سطح استان شکل بگیرد.
منصوری یادآور شد: بعد از اینکه رئیس جمهور بر این موضوع تاکید داشتند خدمت دستگاه‌های مختلف مسئله را ابلاغ کردیم و در اسرع وقت جابجایی‌ها انجام خواهد شد. زمان این کار هم خیلی طولانی نیست و در اولین فرصت جابجایی ها توسط دستگاه مربوطه انجام خواهد شد.
به گزارش فارس، چندی پیش محسن منصوری، معاون اجرایی رئیس‌جمهور در توئیتی تأکید کرد که بررسی عملکرد مدیران از اهداف دور دوم سفرهای استانی است؛ براساس ارزیابی‌ها و مشورت با استاندار خوزستان ۱۵ نفر از مدیران استان⁧ تغییر⁩ می‌کنند و جای خود را به مدیران تازه‌نفس و انقلابی خواهند داد.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала