رئیسی: همکاری کشورهای اسلامی در بازدارندگی مقابل اسرائیل موثر است

© Photo / IRNAسید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران
سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 19.04.2023
اشتراک
رئیس جمهور ایران در گفتگو با سلطان عمان گفت: همکاری و همراهی کشورهای اسلامی، در بازدارندگی از تجاوزگری اسرائیلی ها و احقاق حقوق ملت فلسطین موثر است.
به گزارش اسپوتنیک و به نقل از مهر، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران، ظهر امروز چهارشنبه در گفتگوی تلفنی با هیثم بن طارق آل سعید، سلطان عمان ضمن تبریک پیشاپیش عید سعید فطر به دولت و ملت عمان، به جایگاه ویژه روابط با کشور عمان در سیاست خارجی ایران اشاره و اجرای توافقات صورت گرفته میان دو کشور را مرور کردند.
رئیس جمهور ایران در ادامه ضمن محکومیت تجاوزگری‌های اسرائیل و جنایات وحشیانه این رژیم علیه روزه‌داران بی‌دفاع فلسطینی گفت: بدون تردید همکاری، همراهی و همفکری همه کشورهای اسلامی، در بازدارندگی از تجاوزگری اسرائیلی ها و احقاق حقوق قانونی ملت فلسطین موثر خواهد بود.
هیثم بن‌طارق آل سعید، سلطان عمان نیز در این گفتگوی تلفنی ضمن ابراز رضایت از سطح روابط با جمهوری اسلامی ایران و تاکید بر اجرای توافقات بین دو کشور، اقدامات اسرائیل در هتک حرمت مسجد الاقصی را محکوم کرد و گفت: ما همواره بر موضع خود در قبال مسئله فلسطین تا تحقق حق قانونی فلسطینیان تاکید داریم.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала