Agencia de noticias Sputnik - اسپوتنیک ایران  , 1920
چندرسانه ای
چند رسانه ای - گزارش تصویری، کاریکاتور و داده نمای در موضوعات مختلف را در بخش چند رسانه ای خبرگزاری اسپوتنیک ایران ببینید

افشای ظاهر پهپاد حمل و نقلی TrAMP + ویدیو

© Photo / Fotolia/SergeyБеспилотник. Архивное фото
Беспилотник. Архивное фото - اسپوتنیک ایران  , 1920, 14.03.2023
Telegram
مرحله نهایی آزمایش زمینی پهپاد حمل و نقلی TrAMP در روسیه آغاز شد.
به گزارش اسپوتنیک، پهپاد حمل و نقل TrAMP ( حروف اختصاری سکوی چند منظوره هوانوردی حمل و نقلی) در حال گذراندن آخرین مرحله آزمایشات زمینی است.
این فیلم نشان می‌دهد که پهپاد در حال حرکت، بررسی و رفع اشکال سیستم‌ها و مکانیسم‌های کنترل پهپاد، انجام یک سری حرکت ها بدون خروج از باند برای اصلاح پارامترهای محاسبه‌شده است. از نظر بیرونی، این دستگاه یک هواپیمای بدون سرنشین با طراحی کلاسیک با بال مستقیم با موقعیت بالا و دم V است.
موتور در جلوی بدنه قرار دارد. بدنه در قسمت مرکزی دارای انبساط قابل توجه اما صاف در محل محفظه بار با حجم 2650 لیتر است. در دو طرف محفظه بار درهای کشویی وجود دارد که با باز شدن، یک دهانه بزرگ برای تسهیل بارگیری و تخلیه محموله های بزرگ ایجاد می کند. پشت درها طاقچه هایی برای ارابه فرود عقب جمع شونده وجود دارد.
پهپاد TrAMP در حال ورود به مرحله نهایی آماده سازی برای پروازهای آزمایشی است - در آینده نزدیک یک موتور استاندارد با یک ملخ بزرگ سه پره بر روی دستگاه نصب خواهد شد.
یک منبع اطلاع داد: قرار است این پهپاد در ماه آوریل به هوا برود. به گفته وی، توسعه دهندگان انتظار داشتند که اولین پرواز را کمی زودتر انجام دهند، اما با کمبود تعدادی متخصص مواجه شدند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала