وزیر اقتصاد ایران: فرآیند مولدسازی باید شفاف شود

© Photo / IRNAسید احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران
سید احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران - اسپوتنیک ایران  , 1920, 24.02.2023
Telegram
وزیر امور اقتصادی و دارایی جمهوری اسلامی ایران گفت: مردم همه شهرها و روستاها باید بدانند که کدام املاک در مسیر مولدسازی و کدام طرح‌ها در مسیر تکمیل قرار می‌گیرد.
به گزارش اسپوتنیک و به نقل از مهر، سید احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی جمهوری اسلامی ایران در گردهمایی مدیران کل امور اقتصادی و دارایی استان‌های ایران بیان کرد: در خصوص مولدسازی دارایی‌های دولت، باید مدیران استان‌ها در مورد پروژه‌ها و املاک دستگاه‌های استان‌ها هم‌رسانی کنند و به عنوان کانون اتصال در کنار استاندار باشند.
وی تاکید کرد: در خصوص مولدسازی، مدیران در استان‌ها در کنار کار فنی، درباره فضاسازی در سطح استان برای تنویر و اقناع افکار عمومی کار کنند.
وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران درباره مطالبات مدیران استانی درباره پاسخگویی بانک‌ها خاطرنشان کرد: باید از معاون نظارتی بانک مرکزی دعوت شود تا در وزارتخانه برای هر استان یک رابط دارایی معرفی شده و در این زمینه گزارش‌گیری کنیم.
وی ادامه‌داد: در خصوص اطلس سرمایه گذاری هم باید یک روز خاتمه بگذاریم که مثلاً تا پایان اردیبهشت همه استان‌ها اطلس خود را اعلام کنند؛ زیرا در این زمینه به یک آمار ملی برای پیوند نهایی نیاز داریم.
خاندوزی با اشاره به فعالیت صندوق بیمه حوادث طبیعی ساختمان در بخش بیمه، از مدیران کل امور اقتصادی و دارایی استان‌ها خواست تا با استفاده از این ظرفیت و شناسایی مشکلات هر استان ذیل یک ستاد استانی بحران، موجبات انتفاع بیشتر مردم از این ظرفیت را فراهم کنند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала