آتش‌سوزی کارخانه‌ای در آذربایجان شرقی + ویدئو

CC BY 4.0 / IRNA / آتش نشانی
آتش نشانی - اسپوتنیک ایران  , 1920, 29.01.2023
Telegram
یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی شهید سلیمی شهرستان آذرشهر طعمه حریق شد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، ‌واحد تصفیه روغن خودرو در شهرک صنعتی شهید سلیمی آتش گرفت.
براساس گزارش مرکز آتش نشانی آذرشهر، نیروهای آتش نشانی مشغول مهار این آتش‌سوزی گسترده هستند تا حریق به دیگر بخشهای کارخانه منتقل نشود.
حضور 25 خودروی آتش‌نشانی در کارخانه تولید روغن موتور آذرشهر‌
محمد هنربر مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی با بیان اینکه ‌به مراحل پایانی اطفاء حریق کارخانه روغن موتور نزدیک شده‌ایم و خودروهای آتش نشانی از پالایشگاه و پتروشیمی تبریز، سه ایستگاه آتش نشانی این کلانشهر، بناب، ممقان،شهرک شهید سلیمی، گوگان، اسکو و ایلخچی برای کمک‌رسانی و اطفاء حریق در منطقه حضور دارند، گفت: این حادثه تا کنون یک مصدوم آتش‌نشان داشته که دچار دود گرفتگی شده و وضعیت وی رضایت بخش است.
وی ‌درباره‌ علت حادثه اظهار داشت: علت حادثه در دست بررسی است و به زودی به اطلاع همگان می رسد البته اوضاع تحت کنترل بوده و اطفاء حریق که از حدود ساعت 21 آغاز شده تاکنون ادامه داشته و رو به پایان است. به دستور استاندار آذربایجان‌شرقی نیروهای امدادی و اورژانسی در منطقه در حال آماده‌باش کامل هستند تا حریق به طور کامل خاموش شود.
شهرک صنعتی شهید سلیمی بزرگ‌ترین شهرک صنعتی شمال غرب کشورمان است که در شهرستان آذرشهر آذربایجان شرقی واقع شده است و حدود 28 هزار نفر در 790 واحد تولیدی این شهرک مشغول به کار هستند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала