ستادکل نیروهای مسلح ازهرگونه همکاری با دستگاه‌های مسئول در پرونده هواپیمای اوکراینی دریغ نخواهد کرد

CC BY 4.0 / IRNA / سرلشکر محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح ایران
سرلشکر محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح ایران - اسپوتنیک ایران  , 1920, 08.01.2023
Telegram
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: این ستاد تا پایان رسیدگی به پرونده حادثه واژگونی هواپیمای اوکراینی از هرگونه همکاری با دستگاه‌های مسئول دریغ نخواهد کرد.
به گزارش اسپوتنیک و به نقل از تسنیم، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به مناسبت سالروز شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی پیامی صادر کرد.متن این پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
حادثه غم‌انگیز سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی در ١٨ دی‌ ماه ١٣٩٨ که به دلیل شرایط خاص دفاعی و امنیتی حاکم بر کشور و تشخیص اشتباه واحد پدافندی رقم خورد، ملت ایران، رهبری عزیز و نیرو‌های مسلح را عمیقاً داغدار کرد.
بی‌شک شهادت این عزیزان، بیش از داغ از دست دادن همرزمان شهیدمان در دفاع مقدس و دیگر شهدای انقلاب اسلامی، ما را متأثر و غمگین کرد.
ضمن تسلیت سالروز شهادت جمعی از بهترین فرزندان ایران اسلامی به خانواده‌های داغدار آن‌ها، ستادکل نیرو‌های مسلح همانگونه که از ابتدای این حادثه تلخ کوشیده است با تودیع حقوق قانونی خانواده‌های معظم شهیدان، مسئولانه با این موضوع برخورد کند، همچنان بر این طریق استوار است و چنان ‌که ملت شریف ایران استحضار دارند، پرونده حقوقی این حادثه در دستگاه قضایی مفتوح و تحت رسیدگی حقوقی در دادگاه صالحه می‌باشد و تا پایان رسیدگی به این پرونده از هرگونه همکاری با دستگاه‌های مسئول فروگذار نخواهد شد.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала