اروپا تمایل خود را برای کمک به اوکراین از دست داده است

© Sputnik / Alexey Vitvitsky /  مراجعه به بانک تصاویر مقام اروپایی: اسرائیل به دنبال افزایش تنش میان تهران و واشنگتن است
مقام اروپایی: اسرائیل به دنبال افزایش تنش میان تهران و واشنگتن است - اسپوتنیک ایران  , 1920, 24.11.2022
Telegram
اروپا تمایل خود را برای کمک به اوکراین از دست داده است
مولف نشریه "میسل پولسکا" ،گورلیتسکایا بیان کرد که اروپا تمایل خود را برای کمک به اوکراین از دست داده است.
به گزارش اسپوتنیک، سیلویا گورلیتسکایا مفسر نشریه "میسل پولسکا" ی لهستان نظر خود را در زمینه کمک مالی به اوکراین بیان کرد: " کشورهای اروپایی تمایل خود را برای کمک به رییس جمهور اوکراین ولادیمیر زلنسکی با توجه به استفاده نامعقول او از کمک های مالی از دست داده اند."
به گفته وی، کی یف همچنان کمک های مالی هنگفتی دریافت می کند که مبالغش بیش از آن چیزی است که نمایندگان آمریکا و اروپا یاد می کنند. گورلیتسکایا افزود:" همزمان با افزایش کمک ها نه فقط از طرف آتلانتیک ، بلکه در اتحادیه اروپا هم نگرانی ها بابت استفاده نامعقول از پولهایی که برای کی یف واریز شده افزایش می یابد.
مولف خاطر نشان کرد که اوکراین به طور کامل نمی تواند هزینه ماشین های جنگی را که آمریکا برایش ارسال کرده بپردازد و کشورهای غربی اغلب از دولت اوکراین می خواهند تا اطلاعاتی را در مورد این که این وجوه در چه جهاتی مصرف می شوند، ارائه دهد. در عین حال، به گفته گورلیتسکایا، زلنسکی و اطرافیانش از پول غرب برای اهداف خود استفاده می کنند.
در 18 نوامبر، مشخص شد که دولت ریاست جمهوری ایالات متحده به دنبال این است که کنگره این کشور بودجه بیشتری برای حمایت از اوکراین اختصاص دهد. به نوبه خود، جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان ایالات متحده خواستار حسابرسی حمایت مالی از کیف شدند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала