نشست آب و هوایی در مصر با پیام ویدیویی برنامه ریزی نشده زلنسکی به پایان رسید

نشست آب و هوایی در مصر با پیام ویدیویی برنامه ریزی نشده زلنسکی به پایان رسید
نشست آب و هوایی در مصر با پیام ویدیویی برنامه ریزی نشده زلنسکی به پایان رسید - اسپوتنیک ایران  , 1920, 08.11.2022
اشتراک
نشست دو روزه سران در چارچوب کنفرانس سازمان ملل متحد در مورد تغییرات آب و هوا با سخنرانی سران بیش از 120 کشور با پیام ویدئویی ولادیمیر زلنسکی پایان یافت که در برنامه قرار نداشت.
به گزارش اسپوتنیک، بیش از 120 سران کشورها در این کنفرانس در روزهای دوشنبه و سه شنبه سخنرانی های کوتاهی داشتند و همچنین در شش میزگرد شرکت کردند. به رهبرانی که در لیست سخنرانان 7-8 نوامبر نیستند، فرصتی برای سخنرانی در بخش دوم که در سطح بالا قرار دارد و در 15-16 نوامبر انجام خواهد شد داده می شود.
در فهرست رسمی سخنرانان که دائماً تکمیل و تغییر می‌کرد، سخنرانی زلنسکی حتی در روز سه‌شنبه پس از شروع سخنرانی‌ها نیز برنامه‌ریزی نشده بود، اما مشخص شد که در یک سری سخنرانی‌های دیگر، این سخنرانی نهایی است. زلنسکی بیشتر سخنرانی خود را به درگیری اختصاص داد و فدراسیون روسیه را از جمله به بحران انرژی متهم کرد. او همچنین از کسانی که فقط شفاهی وعده کمک مالی در مبارزه با تغییرات آب و هوایی را می دهند انتقاد کرد.
پس از آغاز عملیات نظامی ویژه در اوکراین، غرب فشارهای تحریمی علیه روسیه را تشدید کرد. اختلال در زنجیره تامین باعث افزایش قیمت سوخت و مواد غذایی در اروپا و ایالات متحده شده است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала