اطلاعیه پلیس پایتخت ایران در خصوص فوت مهسا امینی

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / نیروی انتظامی ایران
نیروی انتظامی ایران - اسپوتنیک ایران  , 1920, 16.09.2022
اشتراک
مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران درخصوص فوت "مهسا امینی" اطلاعیه‌ای صادر کرد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در خصوص فوت "مهسا امینی" در اطلاعیه‌ای اعلام داشت:
در اجرای دستور فرمانده کل انتظامی کشور مبنی بر رسیدگی دقیق به این موضوع به فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، در همان ساعات اولیه حادثه فوق، بلافاصله رسیدگی به آن بدون هیچ گونه ملاحظه‌ای در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت.
براساس نتایج به دست آمده و بازبینی دوربین‌های مداربسته نامبرده روز سه شنبه مورخ 22 شهریور ماه جاری به همراه تعدادی از افراد بدلیل پوشش نامناسب توسط ماموران پلیس امنیت اخلاقی تهران بزرگ و به منظور اخذ تعهد و توجیه به یکی از مقرهای پلیس هدایت شدند که وی در جمع سایر مراجعه کنندگان در سالن اجتماعات به طور ناگهانی بیهوش شده و بلافاصله با همکاری پلیس و اورژانس به نزدیک ترین بیمارستان جهت مداوا منتقل می شود که متاسفانه اقدامات درمانی مثمر ثمر واقع نشد.
بیش از ۶ میلیون بیمار کرونایی از بیمارستان های ایران ترخیص شدند - اسپوتنیک ایران  , 1920, 16.09.2022
فوت مهسا امینی تائید شد + واکنش ها
لازم به ذکر است، تصاویر ضبط شده دوربین های مدار بسته از لحظه ورود وی به مقر انتظامی تا انتقال توسط اورژانس به رویت خانواده وی رسیده است. توضیح اینکه بر اساس رسیدگی دقیق به عمل آمده از زمان انتقال وی به خودرو و همچنین در مکان مزبور هیچ گونه برخورد فیزیکی با ایشان انجام نشده است.
لازم به ذکر است که مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران روز گذشته درباره بدحالی خانمی در مقر پلیس اعلام کرد: خانمی برای توجیه و آموزش به یکی از بخش‌های پلیس تهران بزرگ هدایت شده بود که ناگهان در جمع سایر افراد هدایت شده به طور ناگهانی دچارعارضه قلبی شد.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала