انتقاد توئیتری ظریف از آمریکا

© Sputnik / Akbar Sharifiniaraghانتقاد توئیتری ظریف از آمریکا
انتقاد توئیتری ظریف از آمریکا  - اسپوتنیک ایران, 1920, 14.09.2022
Telegram
محمد جواد ظریف وزیر خارجه پیشین ایران نوشت : آمریکا از غذا و دارو به عنوان سلاح استفاده می کند و منافع خود را قربانی منافع اسرائیل می کند.
به گزارش اسپوتنیک، محمدجواد ظریف ضمن انتقاد از سیاست امریکا در توئیتی می نویسد که آمریکا از غذا و دارو به عنوان سلاح در ایران استفاده می کند.
آلنا دوهان گزارشگر ویژه سازمان ملل تایید کرد که تروریسم اقتصادی آمریکا که با نام دروغین تحریم شناخته می شود به ایرانی ها و کودکانش آسیب زده و آنها را کشته است.
آمریکا از غذا و دارو به عنوان سلاح استفاده می کند و منافع خود را قربانی منافع اسرائیل می کند.
دارو - اسپوتنیک ایران, 1920, 08.08.2022
در ایران سرنوشت ارز دارو به کجا ختم می‌شود؟
روز گذشته، کاظم غریب‌آبادی، معاون امور بین‌الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران، در ادامه برنامه‌های خود در جریان اجلاس پنجاه و یکم شورای حقوق‌ بشر سازمان ملل، روز سه‌شنبه با سفرا و نمایندگان جنبش عدم تعهد در ژنو گفتگو کرد.
غریب‌آبادی ادعای آمریکا در خصوص استثنای بشردوستانه حوزه‌های غذا و دارو از شمول تحریم‌ها را دروغی بزرگ خواند که با واقعیات موجود هم‌خوانی ندارد.
وی همچنین به تشریح آثار تحریم‌ها بر شبکه بانکی کشور و فروش نفت پرداخت و اظهار داشت که این تحریم‌ها، به طور مستقیم، منبع اصلی درآمد کشور و حق توسعه و رفاه مردم را هدف قرار داده‌اند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала