آدم ربایی بزرگ نوه میلیاردر آمریکایی به هنگام دویدن

© AP Photo / Vadim Ghirdaآدم ربایی بزرگ نوه میلیاردر آمریکایی به هنگام دویدن
آدم ربایی بزرگ نوه میلیاردر آمریکایی به هنگام دویدن  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 04.09.2022
اشتراک
الیزا فلچر نوه میلیاردر بزرگ آمریکایی برای دو به بیرون رفته بود و پلیس همچنین گوشی شکسته و بطری آب او را پیدا کرده است، اما خود او را آدم ربایان دزیده اند.
به گزارش اسپوتنیک، نیویورک پست، به نقل از سرویس مطبوعاتی آژانس های اجرای قانون گزارش می دهد، پلیس در شهر ممفیس، به دنبال نوه جوزف اورگیل میلیاردر آمریکایی است که در جریان دویدن صبحگاهی ربوده شد.
معلم مدرسه الیزا فلچر را پس از خروج برای دویدن ندیده است و پلیس همچنین گوشی شکسته و بطری آب او را پیدا کرد. خود ماشین الیزا به زودی پیدا شد، اما به جای زن گمشده، یک مظنون در کابین پیدا شد - خانم کلئوتا آبستون 38 ساله در ماشین الیزا بود. او به آدم ربایی و جعل مدارک متهم شد.
پلیس گفت: "الیزا فلچر در حال حاضر پیدا نشده است. بازرسان و افسران اداره پلیس ممفیس، همراه با شرکای محلی و فدرال، به جستجوی خانم فلچر ادامه می دهند."
مردی که نمی خواست به سر کار نرود، نقشه آدم ربایی دروغین خود را ساخت  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 25.02.2021
مردی که نمی خواست به سر کار برود، نقشه آدم ربایی دروغین اش را ساخت
خانواده ربوده شده برای اطلاع از محل احتمالی او 50 هزار دلار جایزه تعیین کرده اند.
الیزا فلچر وارث شرکتی است که توسط میلیاردر جوزف ارگیل اورگیل تاسیس شده است. و در خدمات توزیع و خرده فروشی مشغول است. این شرکت به بیش از 11000 خرده فروشی سخت افزار و فروشگاه های کشاورزی و همچنین فروشندگان چوب در ایالات متحده آمریکا، کانادا و پنجاه کشور دیگر خدمات ارائه می دهد. وی، پنج و نیم هزار نفر را استخدام می کند و حجم فروش سالانه سه میلیارد دلار است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала