پنج نشانه فروپاشی قریب الوقوع آمریکا

© Fotolia / Wasin Pummarinپنج نشانه فروپاشی قریب الوقوع آمریکا
پنج نشانه فروپاشی قریب الوقوع آمریکا - اسپوتنیک ایران  , 1920, 29.08.2022
اشتراک
نشریه آمریکایی واشنگتن تایمز پنج نشانه از فروپاشی قریب الوقوع ایالات متحده را نام برد.
به گزارش اسپوتنیک، دان فدر ستون نویس واشنگتن تایمز، گفت که ایالات متحده خود را از درون نابود می کند، همانطور که پنج نشانه از فروپاشی قریب الوقوع آمریکا نشان می دهد.
نویسنده معتقد است: تمدن قادر به ترمیم خود نیست. نیازمند کار و اراده است. در آمریکا هیچ کس نه کار می کند و نه اراده نشان می دهد.
نویسنده از جمله نشانه های زوال قریب الوقوع ایالات متحده، سیاست درهای باز برای مهاجران، معافیت از مجازات جنایتکاران، نخبگانی که ارزش های آمریکایی را به سخره می گیرند، "حمایت از بربرهای در دست" و مشکلات جمعیتی نام برد.
فدر برای حمایت از سخنانش چند مثال زد: بنابراین، از ابتدای سال، بیش از دو میلیون نفر به ایالات متحده وارد شده اند - تقریباً دو برابر بیشتر از مدت مشابه در سال ۲۰۲۱. نویسنده یادآور شد که مرزبانان دروازه مرز جنوبی را به سمت جریان مهاجران باز کردند.
چرا بررسی پاسخ آمریکا اینقدر طول کشید - اسپوتنیک ایران  , 1920, 28.08.2022
گزارش و تحلیل
چرا بررسی پاسخ آمریکا اینقدر طول کشید
این روزنامه نگار همچنین توجه خود را به ظهور نوع جدیدی از جنایت در ایالات متحده جلب کرد - غارت دسته جمعی. مزاحمان دسته دسته وارد فروشگاه ها می شوند و هر آنچه را که می بینند از آنجا بیرون می آورند. در بسیاری از شهرها، پلیس جرایم جزئی را نادیده می گیرد، زیرا دادستان های عمومی همچنان با دستگیرشدگان ملاقات خواهند کرد.
فدر همچنین توجه خود را به حملات به ارزش های سنتی آمریکا جلب کرد. به عنوان مثال، اخیراً سرمقاله ای در روزنامه دانشجویی دانشگاه ویرجینیا منتشر شد که در آن خواستار حذف نام توماس جفرسون از نام مدرسه ای است که او تأسیس کرده است. معنای پیچیده ای در آن وجود دارد. از آنجایی که ما به حقوقی که خالق به ما اعطا کرده است دیگر باور نداریم، چرا نویسنده اعلامیه استقلال با آموزش عالی ارتباطی دارد؟ مشکل دیگر قاچاق مواد مخدر است. این روزنامه نگار چین را به صادرات فنتانیل به آمریکا متهم کرد.
به گفته وی، این عامل اصلی مرگ و میر آمریکایی های ۱۸ تا ۴۵ ساله شده است. فدر نگرانی های دیگری را در مورد چین به اشتراک گذاشت. نویسنده ابراز نگرانی کرد که شرکت های چینی بتوانند زمین های کشاورزی را در آمریکا خریداری کنند.
روند منفی دیگر کاهش نرخ زاد و ولد است. نسبت زادوولد به پایین‌ ترین سطح ثبت شده کاهش یافته است - در حال حاضر ۱.۷۸ کودک به ازای هر آمریکایی در سن باروری وجود دارد. برای جایگزینی نسل ها، این شاخص باید حداقل ۲.۱ باشد.
نویسنده نوشت: آمریکایی‌ های کمتری ازدواج می‌کنند و تعداد بیشتری بچه دار نمی‌شوند. ایلان ماسک فروپاشی جمعیتی را "بزرگترین تهدید برای تمدن" می‌خواند.
فدر بارزترین نشانه افول ایالات متحده را افزایش تعداد افراد بی خانمان خواند که بسیاری از آنها بیماری های روانپزشکی یا اعتیاد به مواد مخدر دارند. این افراد تهدیدی جدی برای آمریکایی های عادی هستند - در میان آنها متجاوزان و دزدان زیادی وجود دارند که به تجارت جنایی خود ادامه می دهند.
این نویسنده افزود: ایالات متحده آمریکا به جمهوری با شکوه ایالات متحده تبدیل شده است و این باعث مرگ ما شده است. او ارزش‌ های مدرن آمریکایی را مورد انتقاد قرار داد، همشهریان خود را به بی‌احتیاطی و بی‌توجهی به تمدن خود متهم کرد، که خلق آن قرن‌ها طول کشید.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала