بیانیه سپاه: مسیر فروپاشی‌ اسرائیل کوتاهتر شد

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / بیانیه سپاه: مسیر فروپاشی‌ اسرائیل کوتاهتر شد
بیانیه سپاه: مسیر فروپاشی‌ اسرائیل کوتاهتر شد - اسپوتنیک ایران, 1920, 07.08.2022
Telegram
سپاه پاسداران در بیانیه‌ ای با محکوم کردن حملات اسرائیل به غزه "خطای محاسباتی" را موجب شعله ورتر شدن مقاومت اسلامی فلسطین دانست.
به گزارش اسپوتنیک، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با محکومیت شدید حملات اسرائیل، خطای محاسباتی اسرائیلی ها را موجب شعله ورتر شدن مقاومت اسلامی فلسطین و کوتاه شدن مسیر فروپاشی اسرائیل عنوان کرد.
‌در بخشی از بیانیه سپاه آمده است‌: جنایت جدید رژیم جعلی، نژادپرست و کودکش صهیونیستی به نوار غزه که از جمعه گذشته با حمله نظامی و ترور فرماندهان مقاومت اسلامی فلسطین در سایه حمایت آمریکا و دیگر دولت های ضدبشری آغاز شده است بار دیگر پرده از خوی جنایت گری و تجاوزگری صهیونیست ها و حامیان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای آنها کنار زد.
این بیانیه همچنان اشاره کرد: بی تردید این جنایت بزرگ که در ماه محرم منجر به شهادت و مجروح شدن ده ها از مردم مسلمان ، مظلوم و بی دفاع فلسطینی بدست یزیدیان زمانه شده است ، موجب پشیمانی این رژیم و حامیان آن ها خواهد شد.
بیانیه سپاه پاسداران در پی حمله اخیر اسرائیل به غزه، تصریح شد: تداوم جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین محصول تن دادن برخی دولت های عربی به منویات نظام سلطه و استکبار در عادی سازی روابط با رژیم غاصب و اشغالگر قدس است و خط سازش و عادی سازی روابط برخی کشور های عربی با رژیم جعلی و جلاد صهیونیستی نه تنها به تضمین امنیت صهیونیست ها منجر نخواهد شد‌، بلکه ظرفیت های مقاومت های اسلامی و ضد صهیونیستی در بین ملت های مسلمان را ارتقا و همانند گدازه های آتش بر سر اشغالگران سرزمین فلسطین فرود خواهد آورد.

این بیانیه با تاکید بر حمایت همه جانبه امت اسلامی به ویژه ملت ایران از راهبرد آزادی قدس شریف و ملت فلسطین افزوده است: از سازمان‌ها، مجامع و نهادهای بین المللی حقوق بشری انتظار می‌رود با خروج از لاک سکوت و بی عملی برابر جنایات صهیونیست ها، به استیفای حقوق ملت فلسطین و مجازات اشغالگران و مقابله با بی عمل های این صحنه ، دامان خود را از مشارکت در این جنایات انکارناپذیر که لکه ننگ جامعه بشری به شمار می‌رود، پاک سازند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала