معاون رئیس جمهور ایران: ٢۶ دستگاه درباره حجاب دست اندرکار هستند

© Photo / IRNAانسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری ایران
انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری ایران  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 03.08.2022
Telegram
انسیه خزعلی، معاون امور زنان رییس جمهور ایران اعلام کرد ٢۶ دستگاه درباره حجاب دست اندرکار هستند و معاونت زنان تحت رهبری نقش ستادی و نظارتی دارد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، انسیه خزعلی روز چهارشنبه در حاشیه نشست هیات دولت در گفت‌وگو با خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره برنامه معاونت زنان برنامه یا فرهنگ سازی برای حجاب زنان دارد، گفت: ما نشست‌هایی را که در ارتباط با مسأله حجاب داشتیم که مسایل مختلف در آن بیان شد و برنامه‌های را که در شورای عالی انقلاب فرهنگی داریم در آن بسیاری از نظرات تصویب شده است.
وی ادامه داد: ٢۶ دستگاه درباره حجاب دست اندرکار هستند و ما نقش ستادی و نظارتی داریم.
بهاره رهنما - اسپوتنیک ایران  , 1920, 26.07.2022
بانوی بازیگر پرحاشیه با حجاب سفت و سخت‌تر ظاهر شد +ویدئو
معاون امور زنان رییس جمهور به ارتقای ساختار مشاوران امور زنان در دولت گریزی زد و گفت: این موضوع چند ماه پیش در ستاد خانواده تصویب و سپس به بخش‌های مختلف حقوقی، برنامه و بودجه و اداری استخدامی ارسال شد.
خزعلی ادامه داد: اما دولت در جلسه گذشته توانست رای موافقت را بگیرد و با این اقدام وضعیت مشاوران زنان ارتقا می یابد البته سال ۹۲ پست مدیر مشاوره زنان گرفته شد اما زیر نظر این پست هیچ گونه ساختار و کارشناسی نبود.
وی گفت: اما امروز در حد معاون وزیر یا مدیرکل خواهد بود که این به شرایط دستگاه‌ها بستگی دارد و از نظر ساختار جهش خوبی داشته در شوراهای تصمیم‌گیری باید شرکت داده شوند و همینطور در آیین نامه‌ها و دستورالعمل‌هایی که مصوب می‌شود در هر دستگاه مشاوره زنان هم باید نسبت به آن نظر دهند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала